2752
2734
عنوان

اگه من خواهر شوهرتون بودم چه حسی داشتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 30 پست
حسم میگه تو همون زنداداشه هستی چون  خواهر شوهرا فک نمیکنن کارشون بد باشه و میگن برادرمه وظیفشه

نه من خیلی معذب میشم 😫😫

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببین عزیزم اینجا و تو دنیای حقیقی از جاری و مادرشوهر خواهر شوهر یه هیولا ساختن . چرا به چشم زن داداش نگاش میکنی! فکر کن رفیقته دوستته خواهرته درسته گذشتت تلخ بوده و الان  ناراحتی بخاطر طلاقت، ولی به این فکر برادرت و زن داداشت چقدر ادمای خوبی بودن که بهت گفتن باهاشون بری سفر

وگرنه میتونستن دوتایی برن!

ازشون بابت چیزای کوچیک تشکر کن و  با زن داداشت حرف بزن سیع کنید خوش بگذرونید به چشم بد همو نگاه نکنید که این زن داداشمه این خواهرشوهرمه پس باید سفرو خراب کنیم!

به تاپیک هام سر بزنید،لطفا عکس هارو لایک کنید🫠✅️

اگه کاری ب کارم نداشته باشه و دختر مهربونی باشه چیزی نمیگم 

مهم نیس طرف چشمش کوچیک باشه یا درشت من آدم میشناسم نابیناست ، ولی محبت رو خوب میبینه ....ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس...ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 

زن داداش ها هم انسان هستن

خواهر شوهر من خیلی زبون تیزی داشت حتی همسرم از گزندش در امان نبود

اما موقع ازدواجش به همسرم گفتم یه وسیله از بزرگان رو براش بگیره به بقیه برادرشوهرامم گفتم

تازه بازم کم آورد شوهرم کمکش کرد

آخرش هم چون شوهرش براش جشن نگرفت هزینه جشنش رو هم دادیم

با اینکه خودم دستم تنگ بود حتی خودم جشن عروسی نداشتم

اما نخواستم یه نفر دیگه هم حسرت به دل بمونه

خواستم جلوی خانواده همسرش سربلند باشه که آره برادرام هوامو داشتن

انسانیت همیشه حرف اول رو میزنه

الهم عجل لولیک الفرج
وای دده صد ملیون چخبره

بدهکار بوده برادره به خواهره خواهره 8 سال پیش 50 میلیون طلا براش فروخته بوده برادره بعد 8 سال بدهیشو اینجوری داده زن داداشه گفته آره تو باید میگفتی بخشیدم و برگردون پولو از گلوت پایین نمیره حق من و بچه هام خلاصه خاک تو سر خیلی بیشعور بوده 

بدهکار بوده برادره به خواهره خواهره 8 سال پیش 50 میلیون طلا براش فروخته بوده برادره بعد 8 سال بدهیشو ...

اووو پس زنداداشه خیلی دوقورتونیمش باقیه طرف خانومی کرده توی این هشت سال چیزی نخاسته