2737
2739
عنوان

امروز به شوهرم گفتم......

1124 بازدید | 60 پست

امروز بعد کلی بحث بهش گفتم اگه تو خدا رو قبول داری و دعا کردنو قبول داری  ، خدا خودش گفته ، با دعا سرنوشت آدما عوض میشه من همیشه از خدا میخام عمر منو کوتاه کنه چون آدم خوشبختی نیستم چون اوج جوونیمو خانواده تو بهم زهر کردن تو بهم زهر کردی گیر مردی افتادم که وقتی پدرش زنده بود این پدر خانواده بود حالا که مُرده بازم این پدر خانواده س شاید بخاطر همینه خدا تا الان به من بچه نداده نخاسته من مادر بشم و بچه یتیم بشه.

ایشالا خدا به حرف من گوش میکنه عمر منو کوتاه میکنه توام میری با مادرخواهرات زندگی میکنی هرکاری دارن براشون انجام میدی این حس عذاب وجدانت کم بشه بالاخره همه میمیرن مادرتم چیزیش شد سه تا خواهراتو شوهر دادی برو یه زن بگیر برعکس من باشه ایشالا پیدا هم میکنی مطیع باشه مثل من زخم زبون نزنه چاقو تو قلبن تو نزنه اونوقت کنارش خوشبخت باشی و بقول خودت ریشات سفید نشه کنارش و حس پدر بودنم تجربه کنی....

وقتی خودم احساس بدبختی میکنم توام اذیت میکنم چه فایده ای داره زنده موندن من؟!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

بهتر نیست به جای مرگ خاستن جدا بشی؟؟

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است

همسر منم برای باباش پدری میکنه

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2740

چرا عمر تو کم بشه؟؟؟ پدر مادرت برات زحمت کشیدن بزرگت کردن

بخاطر یه مرد غریبه که هیچ وصلت خونی نداره باهات خودتو نفرین نکن

یا طلاق بگیر 

یا دیگه محلش نکن 

خدا بهت سلامتی بده 

اگه ۱۰ بار ازدواج کنمو طلاق بگیرم هیجوقت به خودم اسیب نمیزنم 

پدر مادرامون جون کندن ما به اینجا رسیدیم 

2706