2733
2734
عنوان

امروز به شوهرم گفتم......

| مشاهده متن کامل بحث + 1130 بازدید | 60 پست
انقدر با داد بیداد دعوا درست نکن موریانه رو نگاه کن چطور بی صدا یه خونه رو نابود میکنه ولی شیر هرچقد ...

موریانه شدم جواب نداد

شیر شدم حواب نداد

هیچی جواب نمیده

مردا بااین حرفهای جوگیرانه دلشون ب رحم نمیاد بدتر قاطی میکنند

من به این نتیجه رسیدم هر چی هم از این حرفا توی گوش مردا بخونی اصلا تحت تاثیر قرار نمیگیرن.نهایت میگن وای چقدر حرفات تکراریه.خودت از این حرفای تکراری خسته نشدی؟؟ اکثر مردا جوابشون اینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

متاسفانه خودمونو بند آدم ها میکنیم ، مرگ و زندگیمونو با اونا میخوایم ، درصورتیکه میتونیم در کنار اون آدم که خودش یک وسیله س پیشرفت کنیم و شاد باشیم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
خودتو ناراحت نکن  از نظر احساس و هزینه برای تو کم میذاره؟؟

هزینه که خرج اونا نمیکنه

دو نفر کارمندیم بازم نمیرسونیم

مادرشوهرم توقع داره ولی بیجاست

از نظر احساسی آره

ظاهرشپیش من حفظ میکنه همه ی فکر و ذکرش اونجاس

هزینه که خرج اونا نمیکنه دو نفر کارمندیم بازم نمیرسونیم مادرشوهرم توقع داره ولی بیجاست از نظر احس ...

ببین مردا برعکس عمل میکنن اگه هی منعش کنی بیشتر میره سمت اونا من الان هی میگم با داداشت برو فلان جا از عمد نمیگم که نره ها واقعا میرم ولی همش میگه نه اگه لج میکردم الان هرروز تفریح بودن

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
بله مرد غریبه باهاتون نسبت خونی دارن ؟؟!!!!!!! 

عزیزم همسر از پدر و مادر هم محرم تره

نسبت خونی که دلیل نزدیک تر بودن نیست

بیاین این تاپیکم☺️🧡            https://www.ninisite.com/discussion/topic/12894909/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%b1%d9%81%d8%a7%db%8c-%d8%af%d9%84-%d9%85%d9%86-%d8%a8%d8%a7-%d8%af%d8%ae%d8%aa%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%b3%d8%b1%d8%b2%d9%85%db%8c%d9%86%d9%85?postId=325798262
جدا بشم فرداش خودکشی میکنم

جدا شی خودکشی کنی چرا !!!!

که خوشحال بشه؟

بخنده؟؟؟ 

من ازاقایون یه چیزایی دیدم ارزو میکنن زن هاشون نباشن تا خودشون هرکار میخان بکنن

جدا شو پیشرفت کن چشمش دراد 

2706