2733
2739

من حس میکنم رابطه ایی که دارم روحمو بلعیده

تمام فکر و ذکر ۲۴ ساعتم شده

از ترس اینکه وای نکنه از دستش بدم وای نکنه خیانت کنه (بااینکه همچین اتفاقیم تاحالا نیوفتاده) مریض میشم از گریه زیاد

فعالیت هایی که قبلا بهم لذت میداده کمرنگ تر شده

حس میکنم روحمو خورده

دیگه این من سابقم نیستم

خیلی داغونم همش مضطربم همش فکر و خیال دارم

شما اینطوری بودین و اگه بودین راه حلش چیه

اقایون لطفا درخواست دوستی ندن🍎

برو مشاوره وسواس فکری داری گاهی وقت ها نیاز هست تا دارو مصرف کنی تا شدت این افکار تو ذهنت بیاد پایین تر ! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برو مشاوره وسواس فکری داری گاهی وقت ها نیاز هست تا دارو مصرف کنی تا شدت این افکار تو ذهنت بیاد پایین ...

مشاوره که برای بعده

در حال حاضر که اینطوریم نمیدونم چکار کنم

مشاوره که برای بعده در حال حاضر که اینطوریم نمیدونم چکار کنم

برای بعد از اینه که اوضاع ار کنترلت خارج شد؟  یا منظورت مشاوره ازدواج هست؟

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
2740
برای بعد از اینه که اوضاع ار کنترلت خارج شد؟  یا منظورت مشاوره ازدواج هست؟

خب من هنوز مشاور خوب پیدا نکردم تا پیدا کنم وقت بگیرم طول میکشه

منظورم اینه در حال حاضر چکار کنم

خب من هنوز مشاور خوب پیدا نکردم تا پیدا کنم وقت بگیرم طول میکشه منظورم اینه در حال حاضر چکار کنم

مثل اینه که یه بیماری بگیری که زندگی مختل کنه بعد بگی فعلا بهترین دکتر کشور پیدا نکردم تا برم پیشش!   تو این مدت می رم از زن همسایه می پرسم که باید با بیماریم چیکار کنم! 

مشکل وابستگی و طرحواره و وسواس فکری یه چیز شایع هست مثل سرماخوردگی که اکثر مشاورها با چند جلسه تا حد زیادی درمانش می کنند! 

مثل اینه که یه بیماری بگیری که زندگی مختل کنه بعد بگی فعلا بهترین دکتر کشور پیدا نکردم تا برم پیشش! ...

وای چه مثال خوبی زدین🥲

ممنونم ازتون♥️

2706