2733
2734

میخام خونه رو عوض کنم خونه م خیلی انرژی منفیه هرروز گریه می کنم. طلاهای مادرخدابیامرزم هست و از طرفی مدارکمو دادم داریم کارای انحصار وراثت می کنیم ارث پدرم دستم میاد نمی دونم زودتر طلای مادرم بفروشم خونه ر عوض کنم یا نه صبر کنم پول دستم بیاد یه خونه دیدم اینو اگه بفروشم تقریبن یکیه قیمتش فقط باید سیصدتومن روش بذارم البته صابخونه هه قول قطعی بهم نداد . نمی دونم 

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

معلومه ک نه 

شما مشکل دیگه ای داری ک بی جهت گریه میکنی خونه بهونس 

یادگاری مادرتم نفروش برو مشاور مشکل خودتو حل کن

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
معلومه ک نه  شما مشکل دیگه ای داری ک بی جهت گریه میکنی خونه بهونس  یادگاری مادرتم نفروش ...

بابام مریض بود اوردمش خونه خودم بهش مبرسیدم یه روز صبح پاشدم دیدم سر جانماز مرده . در اون اتاقو بستم الان. ولی یموقع چیزی لازم دارم میرم جای خالیشش می بینم اعصابم بهم میریزه همش فک میکنم الان صدام می کنه 

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم
بابام مریض بود اوردمش خونه خودم بهش مبرسیدم یه روز صبح پاشدم دیدم سر جانماز مرده . در اون اتاقو بستم ...

بهت تسلیت میگم میدونم خیلی سخته 

اما بهتره از مشاور کمک بگیری تاذحالت خوب بشه

شما مراقبش بودی عزیزم دیگه قسمت این بوده چی بهتر از اینکه ادم سر جانماز فوت کنه

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️