2752
2734
عنوان

خوشبخت ترین زنی که میشناسید،چه سیاستی به کار میبره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1644 بازدید | 59 پست
ببین شوهرشش خیلیییی خوب بود و دختره هم خودشو خ عوض کرد و با کلاس شد ولی کلا دختر پر انرژیو بگو بخندی ...

درباره ابن پرانرژی بودن خیلی شنیدم

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    

مگه تو زندگیشون هستیم که بدونیم واقعا خوشبختن 

بعضیا از نزدیک انگار سردن باهم ولی شاید سیاسته منظورم زن و شوهره 

بعضیام جلو جمع الکی خوشن تا میرسن تو خونشون دعوا

عشق زبان و ورزش و خانواده  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه تو زندگیشون هستیم که بدونیم واقعا خوشبختن  بعضیا از نزدیک انگار سردن باهم ولی شاید سیاسته ...

خوب من منظورم اونایی که تقریبا ازشون مطمئن هستیم

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    
2731
ببین شوهرشش خیلیییی خوب بود و دختره هم خودشو خ عوض کرد و با کلاس شد ولی کلا دختر پر انرژیو بگو بخندی ...

از چ نظر عوض کرد 

چجوری با کلاس شد منظورت ظاهرشه

منم برام سواله

خواهر شوهرم چند سال پیش تو دعواهاشون پرده های حیا رو‌با شوهرش پاره کردن دائم تو راه پزشکی قانونی بود بخاطر کتک با شکم حامله از خونه اش پرتش کرده بود بیرون حتی دادگاهم رفتن پدر شوهرش بهش گفته بود میخوام برای پسرم زن بگیرم

اما الان با شوهرش مثل لیلی و مجنون شدن مسافرت هاشون به راه ،دائم در حال خرید، عید دیدنی همه جا با هم‌ میرن

واقعا راز موفقیتش چیه؟

I’m Ok🙃
سیاست شانس

خوب سوال اینه اون سیاست چی هست؟؟؟؟

منم برام سواله خواهر شوهرم چند سال پیش تو دعواهاشون پرده های حیا رو‌با شوهرش پاره کردن دائم تو راه ...

ایکاش زندگی منم مثل اونا بشه،من وشوهرمم خیلی باهم تو قهر ودعوا بودیم

منظورم این بود سبایتش شانس بود ولی در کل من زن خوشبخت ندیدم😐

ولی من دیدم...

اینکه همسرت کلی برات هزینه کنه

جلو جمع هر چرتی بگی،تایید کنه.

بهترین امکانات داشته باشی ...و

خوب من منظورم اونایی که تقریبا ازشون مطمئن هستیم

معلمم که دوستمه یجورایی خوشبخته

فن بیان خوبی داره .با احترام به بچه هاشم یاد داده صحبت کنن باهم .دلسوزه .خوشبخته واقعا .ظاهر بین نیست فخرفروشی نمیکنه .

از چ نظر عوض کرد  چجوری با کلاس شد منظورت ظاهرشه

ظاهرش بله شوهرش خ پولدار ببین لهجه و تون صداشو عوض کرد کلمات خوشگگل ادا میکنه 

خ ب خودش میرسه 

همیشه لیاساش نو و خوش سلیقه و مارک 

مدل غذا خوردن 

مدل راه رفتن همه چیزشو عوض کرد خلاصه 😂😂😂😁