2752
2734
عنوان

خوشبخت ترین زنی که میشناسید،چه سیاستی به کار میبره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1644 بازدید | 59 پست

بنظرم عشق و دوست داشتن ک بین دونفر باشه خود ب خود احترام و خوشبختی هم میاد باهاش 

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
ولی من دیدم... اینکه همسرت کلی برات هزینه کنه جلو جمع هر چرتی بگی،تایید کنه. بهترین امکانات داشته ...

ماها باید قبلش بسپاریم به شوهرامون توجمع تایید کنیم همو .خخخ

عشق زبان و ورزش و خانواده  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا همون حفظ طاهر هم خیلی خوب شوهرم کوچیکترین بحث رو به گوش حافظ شیرازی هم میرسونه

کاملا درکت میکنم عزیزم

ببین من فکر میکنم اینا تا تهش رفتن دیگه دیدن طلاق هیچی جز بدبختی بچه هاشون نداره بخاطر همین یا الان فقط دارن باهم میسازن بخاطر بچه هاشون یا چون تا دم از دست دادن همدیگه رفتن دیدن بدون هم نمیتونن دوباره به هم فرصت دادن چون شنیدم قبلا خیلی عاشق و معشوق بودن

I’m Ok🙃

خودم

زندگیو بهش آسون گرفتم و خیلی حمایتش کردم 

تو جریان همه چیز قرارش میدم باهاش دوستم

خیلی هم منعطفم در برابر خواسته هاش مقاومت نکردم

همیشه هم بخودم میرسم فوق العاده باهاش بگو بخند میکنم همیشه هم عاشق دستپختم و خونه داریم بوده

فکر میکنم اصلا و ابدا اذیتش نمیکنم اگه ازش بپرسی یه ایراد از خانمت بگیر چیزی نداره که بگه چون بارها بهم گفته خیلی ازم راضیه البته چون عاشقشم تونستم براش بهترین ورژنم باشم

2731

بیش از حد احترام شوهرش رو داره در حدی که شوهرش با مادر خانمش قهر بود و مادرش جلوی خودش فحش میداد این خانمه هم هیچی نمی گفت فقط سکوت میکرد...خیلی هم شوهره دوستش داره...البته اینا چندتا خواهر هستن که همه اشون خیلی احترام شوهرشون رو نگه میدارن و واقعا هم شوهراشون هوای خانوماشون رو دارن و جونشون رو براشون میدن

ماها باید قبلش بسپاریم به شوهرامون توجمع تایید کنیم همو .خخخ

اره من شوهرم از قبل هماهنگ میکنه😅مثلا میگه میخوام این حرف بزنم،دلیلشم اینه

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    
منم برام سواله خواهر شوهرم چند سال پیش تو دعواهاشون پرده های حیا رو‌با شوهرش پاره کردن دائم تو راه ...

دعایی ک براش گذاشته بودنو پیدا کرده 

برای حاجتم یه حمد میخونین؟اگ خوندین لایک کنید منم میخونم ❤😔
بنظرم عشق و دوست داشتن ک بین دونفر باشه خود ب خود احترام و خوشبختی هم میاد باهاش 

عزیزم دوست داشتن و عشق تو شرایط مختلف سخت خیلی سخت باید اثبات بشه  و الا تو خوشی که زنو شوهر همدیگرو دوست دارن و دائم نوشابه برای هم باز میکنند

عشق زبان و ورزش و خانواده  

واقعا کار خاصی نمیکنن شوهرهاشون خودشون خوبن 

میشناسمشون از نظر قیافه خیلی خوشگل نیستن 

شاغل نیستن پولدار نیستن آشپزی و خونه داری شون هم تعریفی نیست یکی دو تاشون مریضی هم دارن 

ولی خب مرد خوب همسر خوب قسمتت بشه خوشبختی دیگه 

عشق شانسی باید برات پیش بیاد 

سیاست و اینا حرفه 

دعایی ک براش گذاشته بودنو پیدا کرده 

یعنی ممکنه؟

اخه زندگیشون چیز قابل توجهی نداشت که بخوان براشون دعا بذارن

یعنی ممکنه تو زندگی منم دعا گذاشته باشن؟ اخه ببین با شوهرم خوب خوبیم یهو پرمون میگیره بهم میپریم و دعوا😔

I’m Ok🙃
بیش از حد احترام شوهرش رو داره در حدی که شوهرش با مادر خانمش قهر بود و مادرش جلوی خودش فحش میداد این ...

من هفت تا خواهرشوهر دارم یکی از یکی خوشبخت تر

اما پدرشوهرم اصلا رو به داماد نمیده،یه وعده که برن باید غذای یه هفته رو باخودشون ببرن

یبار یکی از دومادا چون پدرشوهرم پسرش کتک زده بود،عصبانی شد

زنش خیلی ریلکس گفت عشقم تو که اخلاق بابام میدونی،دست خودش نیست

همینکه هست،مگه ازقبل نمیدونستی،باید بچه رو کنترل میکردی و فلان.شوهرشم قانع شد😐

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    
من هفت تا خواهرشوهر دارم یکی از یکی خوشبخت تر اما پدرشوهرم اصلا رو به داماد نمیده،یه وعده که برن با ...

پس ببین زبون خوش چقد تاثیر داره...به نظر من فقط احترام می‌تونه رابطه رو حفظ کنه...ولی متاسفانه منم سریع از کوره در میرم 

سلام خوب ی سیاست درست برای شما اینه ک ابدا لو ندی در دوران قهر دنبالش میکردی یا پروفایلش رو میدیدی او ن پروفایل عوض کردنا و اینارو ابدا نباید بهش بگی ...تازه عکسش کن ..مثلا بگو وای فلان کار میکردم اونموقع  خیلی خوش میگذشت و.....