2733
2734

یه وقت فکرم به اونا هم منتقل شه

من باردارم ۳۳ هفته میخام سزارین شم خیلی میترسم از بی حسی دکتر بی هوشی قبول نمیکنه میترسم موقعی که بردنم اتاق عمل اون دکترا پرستار با اون لباسا دیدم بمیرم خیلییی خیلیی ترسوم چیکار کنم دارم از استرس چند روزه سکته میکنم    

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت هدیه ی زیبایی که بهم دادی   ۱۲٫۶٫۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد

خخخ عین منی منو بی حس کردن ولی من انقد جیغ و داد کردم که من حس دارم و میفهمم فوری یه ماسک گذاشتن بیهوش شدم دیگه چیزی نفهمیدم توام نترس بیهوشت میکنن

دخترم بی شک تو همان آرزوی برآورده ی شده ی منی...❤

فکرش برام غیر قابل تحمله نمیدونم چرا حس میکنم تو اتاق عمل میمرم  اگه اسرار به بی هوشی بکنم دکترم میگه پس طبیعی مجبورم جلو اون هیچی نگم ولی مطمنم اون لحظه یا سکته میکنم یا ایست قلبی فوبیا دکتر امپول اتاق عمل جراحی دارم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
خخخ عین منی منو بی حس کردن ولی من انقد جیغ و داد کردم که من حث دلرم و میفهمم فوری یه ماسک گذاشتن بیه ...

من بترسم دست خودم نیست حالم بد میشه بدنم شروع به لرزیدن میکنه فشارم میفته رنگم میپره دلم به پسر بزرگم میسوزه قراره منو از دست بده یتیم شه  

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی همچین مشکلی داری چرا طبیعی زایمان نمیکنی

طبیعی هم تحمل درد شدیدش ندارم دیگه درداش واقعا نمیتونم تحمل کنم 

سزارین میخام کاش با بی هوشی قبول میکردن  

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من بترسم دست خودم نیست حالم بد میشه بدنم شروع به لرزیدن میکنه فشارم میفته رنگم میپره دلم به پسر بزرگ ...

پس یه بچه داری زایمان اولت چی بوده؟ برو همون

دخترم بی شک تو همان آرزوی برآورده ی شده ی منی...❤
2740
پس یه بچه داری زایمان اولت چی بوده؟ برو همون

اره بچه دوم سزارین اولم

طبیعی بود خیلی اذیت شدم درد کشیدم دیگه تحمل اون دردا رو ندارم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من بیهوشی بودم

چیزی نفهمیدم از ب دنیا اومدن پسرم منم ترس و فوبیای شدید داشتم دکترم اجازه داد خودم انتخاب کنم منم بیهوشی خواستم

خواهرم بی حسی بود میگفت اصلا متوجه هیچی نشدم همش منتظر بودم ی چیزی حس کنم ولی یهو صدای گریه بچمو شنیدم تعجب کردم

شمام نترس هیچی حس نمیکنی 

۱۲ اردیبهشت تاریخ زایمانمه    

تاریخ ان تی ۱۲اردیبهشته؟ یا سزارینت؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍
من بیهوشی بودم چیزی نفهمیدم از ب دنیا اومدن پسرم منم ترس و فوبیای شدید داشتم دکترم اجازه داد خودم ا ...

نمیدونم فعلا تصورش و فکرش داره جلو جلو نابودم میکنه  

ولی مطمنم از پس اینکه بی حس شم همچیو ببینم نمیتونم بر بیام تحمل کنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40