2733
2734
عنوان

چی فکر می کنید درباره ی تهرانی ها؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 185 بازدید | 35 پست
محض اطلاعتون اتفاقا آرایش غلیظ کلا تو تهران از مد رفته بیاید بالاشهر تهران حتی یه نفر هم آرایش غلیظ ...

آخه اصلا ربطی به شهر نداره از نظر من!

هر کسی دوست داره یه مدل تیپی داشته باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه اصلا ربطی به شهر نداره از نظر من! هر کسی دوست داره یه مدل تیپی داشته باشه

بی ربط هم نیست. شما بیای بالاشهر تهران غیرممکنه مثلا دست کسی النگو ببینی ولی تو بعضی شهرا اگه النگو نداشته باشی انگار فقیری. ارایش غلیظ هم الان تو تهران واقعا خز شده و اگه کسی  بخواد باکلاس باشه فقط آرایش لایت و ملایم انجام میده

البته تا چندسال پیش اصلا اینجوری نبود و خیلیا زیاد آرایش میکردن

توی تاپیکهایی که موضوعش جدی و خانوادگیه یا در مورد ازدواج و فرزنداوری هست، لطفاً عزیزانِ زیر ۲۲ سال، پست های منو ریپلی نکنن🩷
2728
این تلقین خود شهرستانی هاست، من چندسالی شهرستانای مختلف بودم سطح خودشون رو نسبت به  تهرانیا خیل ...

من پدر و هم مادرم تهرانی هستن تا موقعی که من خودم هم به دنیا اومدم تهران بودن ولی بعد رفتن شهرستان به خاطر شغل پدرم من خودم شهرستان بزرگ شدم ولی می تونم بگم این تلقین نیست شاید واسه بعضی ها تلقین باشه ولی من هیچ وقت تلقین نکردم واقعا اومده بودم تهران خیلی بد رفتار کردن بعضی فروشنده ها و...