2737
2739
عنوان

چی فکر می کنید درباره ی تهرانی ها؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 195 بازدید | 35 پست

زمین تا آسمون با ما شهرستانی ها فرق دارن هم از نظر افکار هم ظاهر و پوشش

من به شخصه بیزارم از تهران و آدماش ( توهین نشه به کسی ❤️) 

‹ ‌در قفس خیالِ تو ، تکیه زنم به انتظار! › https://harfeto.timefriend.net/17117328008997
خیلی اهل آرایش هستند ، اصلا نمی شه باهاشون حرف زد ، یه چیزهایی که برای ما خط قرمز هست به راحتی ازش ع ...

آرایش که بستگی به شخصیت و ذهنیت هر آدم داره 

در کل ... واقعیت فکر نمی کنم اینجور باشه!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

[QUOTE=333276982]خب تهرانیایی که از اول اونجا بودن از نظر فرهنگی ، رفتاری و ... یکم بهترن نسبت به بقیه البته نمیگم هم ...[/QUOTE

ولی قبول دارین نمیشه گفت مثلا فلان شهری اصیل باید فلان رفتار و داشته باشه؟ 

آرایش که بستگی به شخصیت و ذهنیت هر آدم داره  در کل ... واقعیت فکر نمی کنم اینجور باشه!

یه بار از طرف دانشگاه با چند تا دختر تهرانی رفته بودیم اردو!   صبح می خواستند کارهاشون بکنند هر کدوم یه کیف پر کرم و لوازم آرایشی خالی کردند رو تختشون! تا نیم ساعت داشتند به صورتشون ور می رفتند و کرم می زدند و آرایش می کردند و واقعا هم کلی تغییر کردند! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
کسی که متولد شده ی تهران هستش هم تهرانی محسوب نمیشه؟ خودش

نه باید به هویت پدرش نگا کنه محل تولد ملاک نیست 

‹ ‌در قفس خیالِ تو ، تکیه زنم به انتظار! › https://harfeto.timefriend.net/17117328008997
2740
کسی که متولد شده ی تهران هستش هم تهرانی محسوب نمیشه؟ خودش

نه خیر ، اگر من شوهرم ماموریت ببرتمون اصفهان و من اونجا بزام ، بچه م اصفهانیه؟ نه خیر .... اصالت هر کس از اجدادشه نه از محل تولدش وگرنه هر کدوم بچه های من یه جا دنیا اومدن و چند سال اونجا بزرگ شدن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
اون که بله درسته  پدر هر جایی باشه بچه هم همونجایی؟

بله ، بعضی ها مثل همسر من دوست دارن بیشتر توضیح بدن مثلاً میگن ما لرِ فلان جا هستیم ولی از سمت مادر شمالی هم میشیم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

محض اطلاعتون اتفاقا آرایش غلیظ کلا تو تهران از مد رفته بیاید بالاشهر تهران حتی یه نفر هم آرایش غلیظ نداره دوست من از یه شهر دیگه اومد تهران مسافرت ،،رژ پررنگ زده بود خودش خجالت کشید رژشو پاک کرد😄

توی تاپیکهایی که موضوعش جدی و خانوادگیه یا در مورد ازدواج و فرزنداوری هست، لطفاً عزیزانِ زیر ۲۲ سال، پست های منو ریپلی نکنن🩷
سوال منم اینه تهرانی ها درباره شهرستانی ها چه فکری میکنن  بزارم بگم نمونه اش که دیدم اینکه تهر ...

این تلقین خود شهرستانی هاست، من چندسالی شهرستانای مختلف بودم سطح خودشون رو نسبت به  تهرانیا خیلی پایین میدونن و حس حقارت دارن متاسفانه حتی قشر تحصیلکرده و مدارج عالیشون

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚
2706