2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
قلبش تشکیل نشده؟ 

عزیزم شمانزدیک زایمانته؟

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
2738

الان ۵ هفته هستی تقریبا

توقع داره چی ببینه؟

قلب هم ۶ هفته به بعد

تازه بودن کسایی که جنین توی ۷ هفته دیده شده

صبر کن دو هفته دیگه گلم

عضو خاموشِ چند ساله ی نی نی سایت...❤️برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم میکنید؟🙏🌹پسرم دنیام ۲۱تیر پاگذاشت به دنیا😍از اولش عجله داشت زود بیاد آخرم ۸ ماهه دنیا اومد😂♥همیشه میگفتم کی باشه به خط سبز روی کارت واکسنت برسی پسرم.توی دشک کوچولوت گم میشدی😅الان اومدی روی خط نارنجی دورت بگردم تپلی من🧿🪬 امروز ۱۴۰۳/۱/۱۸ برای اولین بار پسرمو میبریم آرایشگاه که خوجل بشه چیزی نمونده ۹ ماهش بشه😍💞امروز۳/۲/۳ آرسام برای اولین بار دست گرفت به مبل و بلندشد.بهت افتخارمیکنم جان من🥰❤️
چند هفته ای دقیقا؟  مهم نیست عزیزم استرس نگیر بزار یکم بگذره جون میگیره برا قلب هم هنوز خیلی ز ...

نمیدونم باید ۲ اسفند ماه قبل پری میشدم که خوب تو اقدام بودم و باردار شدم

الان ۵ هفته هستی تقریبا توقع داره چی ببینه؟ قلب هم ۶ هفته به بعد تازه بودن کسایی که جنین توی ۷ هف ...

واقعا اینجوری بگم آخرین باری که پری شدم اول بهمن بوده

عزیزم شمانزدیک زایمانته؟

بله عزیزم هفته بعد زایمان میکنم انشالله

_نـیست در دیـدهٔ مـا مـنـزلـتـی دنـیـا را ؛ مـا نـبـیـنـیم کـسـی را که نـبـیـند مـارا.. 💜_ قشنگم.. من و بابایی بی صبراته منتظر اومدنتیم..🧡
بله عزیزم هفته بعد زایمان میکنم انشالله

بسلامتی باشه گلم.طبیعی هستی یاسز؟تهرانی ؟

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
میتونی نظر یه دکتر دیگه را هم بپرسی. هیچوقت به اولین دکتر زیادی اعتماد نکن. تو از سطح علمیش و به روز ...

نه اتفاقا سر دفعه قبل کلی دکتر رفتم ولی اینو خیلی اعتماد دارم

2706