2737
2734
عنوان

از شوهرم متنفر شدم

416 بازدید | 21 پست

دیگه صبرم از دستش لبریز شده بی احساس تر و سرد تر ازین ادم ندیدم چرا باید با همه خوب باشه ولی بامنی که زنشم نه .کوچک ترین ابراز محبتی نداره جوری بچه خواهرشو محکم میگیره تو بغلش بوسش میکنه بوش میکنه قربون صدقش میره که به یه بچه شش ساله حسودیم میشه واسه یه بیرون رفتن ساده باهم باید یه هفته التماسشو بکنم ولی دایم در اختیار خانواده و رفیقاشه .کاش میشد برم یه جایی که دیگه نبینمش.کاش منم بهش بی حس بشم.کاش یه مدت میشد از همه دور شد...

عزیزم یه سوال میپرسم 

به هیچ عنوان قصدم توهین یا زیر سوال بردن شما نیست

اما از اون سوال هاییه که توی همچین بحث هایی اول میاد به ذهن آدم. شما به خودت می‌رسی ؟ از لحاظ آرایش و رنگ مو و هیکل و ... ؟ 

اصلا و ابدا لایک نکنید ، اگه از نظرم خوشتون اومد ریپلای بزنید و بگید اینطوری بیشتر خوشم میاد. 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سعی کن چندروز نسبت بهش سرد و بی احساس رفتار کنی تا احساس خطر کنه

اون خیالش راحته که کاری نمیکنه

آرامش است ؛                                                                 عاقبت اضطراب ها…🌱 
2731
سعی کن چندروز نسبت بهش سرد و بی احساس رفتار کنی تا احساس خطر کنه اون خیالش راحته که کاری نمیکنه

حق

البته باید ببینه شوهر چجور آدمیه اومدیم از این راه وارد شد بدتر شد

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
2740

منم شوهرم انقدر مشکلات داره که منو کلا فراموش کرده فقط باهم هم خونه هستیم نه بیرون میریم نه خوشحالیم.ولی بازم همو دوس داریم چون میدونیم بخاطر مشکلات اینجوری شدیم.توهم اگر خدایی نکرده مشکلی دارین صبوری کن تا حل بشه.

کوچولوی نازم.منتظر اومدنت هستم  ❤خدایا شکرت❤️
اصلا موضوع این نیست. اعتقادش اینه به زن جماعت نباید باج داد

خب پس توام رفتار خودش رو اینه کن 

عقب بکش و به خودت عشق بده چند روزی 

حسابی به خودت برس ولی بهش محل نده 

ببین جواب میده این کار یا نه. 

اصلا و ابدا لایک نکنید ، اگه از نظرم خوشتون اومد ریپلای بزنید و بگید اینطوری بیشتر خوشم میاد. 
2706