2737
2734
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 به پسره بگوشرمنده من ازشماخوشم نیومده ولی طوری بگیدانگارشماازمن خوشتون نیومده مع ...

متاسفانه منو تو راه مدرسه دیده و خوشش اومده پس من میگم ازت خوشم نیمده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فاصله سنی

اره واقعا سناتونم بهم نمیخوره

ولی در کل اگه خواستی زود ازدواج کنی همه چیه طرفو بسنج اگه دیدی طرف از نظر اعتقادات و وضع مالی اینا اکیه و به شما میخوره و مهم تر از همه دوستش داری قبول کن

عزیزم اختلاف سنیتون زیاده بین سه تا هفت سال اختلاف معقوله خیلی منطقی بگو که براتون ارزوی خوشبختی می ...

اره منم بخاطر سنش میگم مگه نه همه جوره همه رو اسمش و پاک بودنش قسم میخورن

2731
حتما ممنونم از مشاوره قشنگت🥲❤️

من نوه خالم ۱۶ سالگی ازدواج کرد ببین خب هدفی واسه درس اینا نداشت دوست داره ارایشگر بشه تکلیفش با خودش مشخص بود و دیگه طرفشم موقعیت خوبی بود و همو میشناختن ازدواج کرد

بنظر منکه اشتباه نکرد چون از من که ۲۰ سالمه بهتر بلده زندگی بچرخونه 

2740
چه مسخره واقعا طرف اگه خوب باشه دنبال دختر زیر ۱۸ نمیره خانوادش قطعا واسش پیدا میکنن 

😂😂باباش وصیت کرده بیاد خونه ما ،قبلا رفیق شیش بودن باهم ،خواهرشم منو دیده خوشش اومده 

متاسفانه منو تو راه مدرسه دیده و خوشش اومده پس من میگم ازت خوشم نیمده

بهش بگو

ولی به اون بگواون بگه ببخشیدفکرمیکردم سن دخترتون بیشترباشه

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
😂😂باباش وصیت کرده بیاد خونه ما ،قبلا رفیق شیش بودن باهم ،خواهرشم منو دیده خوشش اومده 

نه ولش کن سن هم مهمه 

تو هنوز وقت داری واسه موقهیت های دیگه 

وقتی نمیخوایش ول کن 

من نوه خالم ۱۶ سالگی ازدواج کرد ببین خب هدفی واسه درس اینا نداشت دوست داره ارایشگر بشه تکلیفش با خود ...

🥲اره آدم باید تکلیفش روشن باشه ک من یکم درگیرم باخودم و میخام درس بخونم ،بخاطر شرایط خانوادگی مامانم میگه شاید از این بهتر دیگه نیاد 

بع کی

ببین به پسره بگوازشماخوشم نمیاد

بخصوص بخاطراختلاف سن

به اون بگوازطرف خودش بگه که تورونپسندیده

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2706