2733
2734
عنوان

سقط جنین یا دفع کیست

182 بازدید | 15 پست

سلام دوستان من سونوگرافی انجام دادم مشخص شد کیست دارم دکتر برام قرص اچ دی نوشت یک ورق ۲۱روزه رو خوردم و بعد از شش روز امروز یه چیزی ازم دفع شد که لخته خون نبود اما نمی‌دونم چیه،از طرفی دکتر بهم گفت قرص اچ دی در دوره اول باعث پیشگیری نمیشه یعنی ممکنه حامله شده باشم 

ممکنه راهنماییم کنید عکسشو بزارم بهم بگید چی بوده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بله به صورت دوتا ازم خارج شد

این دیواره رحمت هست ضخامتش زیاد شده علتش اینه مدت زیادی پریود نشدی دفع کیست از این ناحیه نیست درمورد رفع ابهام درمورد سقط این موضوع رو حتما با پزشکت در میون بزار اما جهت رفع نگرانیت این ساعت شب به نظر من دیواره رحم به علت افزایش ضخامت اندومتر بخاطر پریود نشدن طولانی مدت هست

این دیواره رحمت هست ضخامتش زیاد شده علتش اینه مدت زیادی پریود نشدی دفع کیست از این ناحیه نیست درمورد ...

من عکس رو به پزشک نشون دادم بهم گفت محض اطمینان یه آزمایش بارداری هم‌ بدم

ممنونم بابت راهنمایی خیلی لطف کردی💗

2740
من عکس رو به پزشک نشون دادم بهم گفت محض اطمینان یه آزمایش بارداری هم‌ بدم ممنونم بابت راهنمایی خیلی ...

فدات عزیزدلم اره درست گفتن محض اطمینان بده حتما اما من خودم یه مدت کیست هموراژیک داشتم قرص مصرف کردم و بعد با قطع قرص و اولین پریودی یه حالت پرده سفید دیدم که دکترا گفتن دیواره رحم هست 

مجردم هستم 

فدات عزیزدلم اره درست گفتن محض اطمینان بده حتما اما من خودم یه مدت کیست هموراژیک داشتم قرص مصرف کردم ...

برای منم هموراژیک بود بعد از مصرف قرص که پریود شدم یهو اینو دیدم با یه درد شدیدی ازم خارج شد نمی‌دونستم چیه تا فردا آزمایش بدم

اگه عکسشو براتون ارسال کنم میتونید راهنمایی کنید شبیه مال خودتون بوده؟

برای منم هموراژیک بود بعد از مصرف قرص که پریود شدم یهو اینو دیدم با یه درد شدیدی ازم خارج شد نمی‌دون ...

راستش عزیزم بخدا خیلی شرمندم خیلی زیاد اما یکم روی این مساعل بد دلم دست خودم نیست🥲🥲🥲❤️❤️❤️واقعا شرمندم ببخش 

راستش عزیزم بخدا خیلی شرمندم خیلی زیاد اما یکم روی این مساعل بد دلم دست خودم نیست🥲🥲🥲❤️❤️❤️واقعا ش ...

نه خواهش میکنم ،این چه حرفیه خیلی محبت کردی یک دنیا ممنونم عزیزممم♥️♥️♥️

شبت بخیر

2706