2737
2734
سلام میشه اسم دکتر رو بفرمایید؟

دکترمحمد مجد سمت میدان آرژانتین هستش . با موارد دیگه درمانش کاری ندارم مثل مشاوره و ... ولی تو زمینه  تشخیص بیماری کارش حرف نداره . اولین و آخرین دکترته داروهایی که تجویز میکنه هیچ اختلالی تو روند زندگیت ایجاد نمیکنه .

خدا جونم                                                           دمت گرم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما اگر ببینی کسی بچه ای رد طبق عقیده خودش سر می بره یا کتک می زنه دخالت نمی کنی، چون عقیده ش هست؟

خواهشا قضیه رو جنایی نکنید

روره گرفتن قضیه ی شخصی 

و گرفتن یا نگرفتنش اسیبی به کسی نمیزنه

بر ما گذشت نیک و بد اما تو روزگار ، فکری به حال خویش کن این روزگار نیست
واااای خدا شفا بده خییییلی به آدما گیر میدی  چون خیلی بی دغدغه و بیکاری

توهین نکنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2731
درسته زندگی شخصی هر کس به خودش مربوطه، می تونه در خونه خودش روزه نگیره، اما ما محیط اجتماعی هم داریم ...

نمیدونم عبادت رو چرا با چیزای بی مربوط مقایسه میکنید

انگار تو حالیت نیست میگمممم اون خانم ی چیزی مرتبط با تاپیک گفت تو چرا مثل ....پاچشو میگیری خیلی بی ش ...

توهین نکنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
اگه پاره ت میکنن سرت تو زندگی خودت باشه چیکار مردم داری

بحث نکنید

2740
شما اگر ببینی کسی بچه ای رد طبق عقیده خودش سر می بره یا کتک می زنه دخالت نمی کنی، چون عقیده ش هست؟

کاش قبل از اینکه ریپلای کنی به تعداد لایک ها نگاه میکردید و متوجه میشدی خیلی ها هم عقیده هستند و بهتر به حجاب روزه و... مردم کار نداشته باشید

شما یا بختت بازه یا بستس فرض کنیم بختت بستس پس اول باید چله های باطل سحر رو انجام بدی " وسطای چله حر ...

قران میخونم چله هم گرفتم میدونم طلسم دارم بختک و بستن و …بقره خودندم و چله های مختلف یک مدت خوب میشه دوباره بر میگرده نکاه کردم خیلی زیاد  حوصله شو ندارم اینهمه بخونم که چی بشه بعد دوباره برن برام طلسم کنن!؟!بنطرم همون یک سوره و نماز اول وقت باید محافظتمون کنه همین الانم همیشه سر سجاده و بعد دیگه کل زندگیم و باید سر سجاده بگذرونم الانم که اینقدر بی حوصله م

2706