2737
2734
عنوان

تو ۴ ماهگی همسرم اجبار میکنه به سقط😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 8394 بازدید | 244 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه من تو ۴ ماهگی چطور اینکارو کنم؟؟؟؟ به حرف هیچ کسم  گوش نمیده  بهش میگم طلاهامو میفرو ...

بگو مطمینم قدمش خیره و وقتی دنیا بیاد ب طور عجیبی زندگیمون خوب میشه

نسلی عاشقت شد ک هیچ وقت تورو ندید💜

به خدا مردم روانی شدن انگار بچه بازیه فرت فرت حامله میشن فرت فرت میندازن 

شمام گریه نکن محکم وایسا بگو این بچم با اون بچم هیچ فرقی نداره یا هر دوتاشونو میکشی یا هر دوتاشونو نگه میداری اون وقت کوتاه میاد 

ادم برا یه بدهکاری و یه کم اوردن تو کارش که بچه نمیکشه 

چقد لجم گرفت از حرفش

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2731

منو ببخش ولی بهش بگو انگار که بگی پسر ۷ سالمو کاریش کنم فرقی ندارن

بعدم بگو باشه ولی نندازش 

اگه قرص داد الکی بگو خوردم

لطفا یه آیت الکرسی برای درامان موندن همه مسلمونهای دنیا از دست ظالمین بخونین ممنون

برای چی میخواد سقطش کنه؟ 

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم

چه قدر شوهرت غیر قابل اعتماده ، اول میگه بچه بیاریم و تا میبینه اوضاع خرابه میگه نه اصلا نمی‌خوایم بکشیمش ، انگار تو و بچه مسخره اون هستین ، عزیزم تو این مورد به هییییییییییچ وجه حرف شوهرتو گوش نده 

همه چی درست میشه
آخه من تو ۴ ماهگی چطور اینکارو کنم؟؟؟؟ به حرف هیچ کسم  گوش نمیده  بهش میگم طلاهامو میفرو ...

اگه قبل اقدام بود میگفتم سقط کن ولی الان ۴ماهشه بچه حس میکنه ناراحتی و نخواستن رو

بگو بچه خیر و برکت میاره الان نمیشه سقط کنیم با دست خودمون بچمون رو بکشیم

مشکلات مالی هم همیشه هست باید تا وضعت بد شد جا بزنی از مسئولیتت؟

2738

روزی بچه رو خدا میرسونه 

من با آی وی اف باردار شدم وضع مالیمونم خوبه 

درست دو هفته مونده به زایمانم یه بلایی سرمون اومد فک کن کارت شوهرم صفر تومن شد خودشم دوقلو باید برن دستگاه هزینه ها چند برابر 

خدا جوری رسوند بهمون نفهمیدیم چی شد حالا تو ۱۵ ماهگی بچه ها هستیم ۱۸۰ میلیون هم پس انداز جدا داشتیم 

به علاوه همه خرج های زندگی با دوقلو نوزاد ببین چقدرسخته 

خدا بزرگه گره باز میکنه به خودش توکل کن بگو قلبش میزنه نمیشه

https://like.timefriend.net/17104097063508730

غلط کرده مگه صاحب بچه اونه هر ور ور ورورووورررر.

من کلا با سقط مشکلی ندارم ولی چهارماهه دیگه بزرگه روح داره اصلا سقط نیست قتله..

پاشو خیلی قوی برو بهش بگو نمیتونی جمع کنم برم خودم بزرگش کنم😒رو میدی ب این مردا دیگه نمیشه جمعشون کرد.

وای توروخدا نکنین

به جای اینکه بعد به دنیا اومدنش برکت خدا به سمت زنگیتون بیاد،با سقطش خدا قهرش میاد و برکتم از زندگیتون میره

الان هزینه سقط از هزینه زایمان کمتر نیست،با این ماه بالا کار به بستری میرسه و عمل

بعد به دنیا اومدنشم خدا بزرگه

2706