2737
2739

ابن دمنوش تو اینستا یه ماما گذاشته بود می‌گفت بخوری درد زایمانت شروع میشه 

تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

اولی رویادم نیست ولی پسردومم ۴۱هفته تموم شدرفتم بیمارستان باتزریق داروزاییدم.کلن هر۳تازایمانام متاسفانه بدون دردهست.

انشالله زایمان راحت.پیاده روی وورزش کن دردت بگیره باداروزایمان خیلی سخته.

پیاده روی زیاد کن  اره خیلی درد داره ولی دردش همون موقعس  و بعدش میتونی کارای روزمرتو انج ...

پیاده روی دارم 

تقریبا نیم ساعت روزی 

روزی هم که نتونم برم خونه هی راه میرم و کارای خونرو انجام میدم 

2740
پیاده روی دارم  تقریبا نیم ساعت روزی  روزی هم که نتونم برم خونه هی راه میرم و کارای خونر ...

ببین مامان من ۳۷هفتش بود فشارش بالا بود رفت بیمارستان بستریش کردن الان داداشمم خداروشکر ۴سالشه و سالم و ماشالا شیطون😍😂

پیاده روی هم هر شب با بابام یه خیابون پیاده روی میکرد تقریبا شایدم کمتر

تزریق میکنن خیلی دردش بیشتره؟

ببین اینکه خودت طبیعی دردداشته باشی دردهات پیشرفتش خیلی خوبه ولی اینکه داروتزریق کنی هی دردمیگیری و زورت میادوزورمیزنی ولی خب خبری نیست وفقط دردمیکشی واونجاهم بهت میگین ورزش کن  باتوپ بپربپرکن