2733
2739
عنوان

حسادت

101 بازدید | 8 پست

سلام دوستان نمیدونم این چه مشکلیه آخه من دارم عروس یه شهر دیگه هستم ۲ساعت فاصله داریم،خودم ۹ماهه زایمان کردم،حاملگیم خیلی سخت بود موقع زایمان شوهرم اصلا نازمو نکشید موقعی که دستمو گرفت راه برم نمیتونستم تند حرف می‌زد باهام،موقع ترخیص هم مامانم بچه رو بغل گرفت رفت اینم وسایل رو برداشت یه نفر از دستم هم نگرفت بیام و....خلاصه

الان روز چهارم عید اومدیم اینجا پنجم موند امروز مارو گذاشت اینجا رفت،امروز زایمان خواهرش بود بس مونده تو بیمارستان،زایمان کرده تموم شده این هنوز بیمارستانه

نمیدونم من حسود و عقده ای هستم یا حق دارم رفتارای همسرم ناراحت بشم

خدایا کمی آرامش فقط همین

سعی کن خودتو قوی کنی عزیزم ولی حق هم داری ناراحت باشی . بهترین راه اینه که به روی خودت نیاری

اگه حرفی بزنی از لحظه اول شکست با خودته و اوضاع رو بدتر میکنه. قرآن دعای محبت زیاد داره بخون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونم خواهرشه 

اما تو هم حق داری ناراحت باشی از این تبعیض 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
2742
سعی کن خودتو قوی کنی عزیزم ولی حق هم داری ناراحت باشی . بهترین راه اینه که به روی خودت نیاری اگه حر ...

برا اونم میدونم کاری نمیکنه تا وقت ملاقات مونده و رفته خونه بعدش

اما دلم گرفت 

خدایا کمی آرامش فقط همین
خانما دوران شیردهی و بارداری خیلی حساس میشن . اصلا بهش نگو و خودتو با ذکر و .... آروم کن. 

ما خانوما دوران پریود،بارداری شیردهی خیلی مظلومیم

خدایا کمی آرامش فقط همین
ما خانوما دوران پریود،بارداری شیردهی خیلی مظلومیم

ولی میدونی جنس زن مقاوم تر از آقایونه؟؟؟ تحمل مرد نصف تحمل زن هم نیست😂.

دوست شوهرم عمل کرده بود به شوهرم میگفت من نمیدونم این خانمای بیچاره چطور درد سزارین رو تحمل میکنن😂. گفتم تازه ما بدتریم چون با اون درد باید بچه داری هم بکنین😐. قدرت خودتو دست کم نگیر💪

2740