2737
2734
عنوان

سفره هفت سین من این شکلیه🫶🎀

| مشاهده متن کامل بحث + 33101 بازدید | 1930 پست

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖

اَللّهمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌹🌺 اللهم عجل لولیک فرج 🌹🌺 برای سلامتی امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف التماس دعا 🙏🌹 ان شاالله حاجت روا بشین 🌺🌹 التماس دعا دارم خیلی زیاد 🙏🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌺🌹

کاربری دست دونفره 🤭از تناقض تاپیک ها تعجب نکنید 
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌹🌺 اللهم عجل لولیک فرج 🌹🌺 برای سلامتی امام زمان عجل الله ...

سلام عزیزم خوش آمدید 🌱

به نیابت از شما هدیه به آقا امام زمان عج

🌺 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌺

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  
2728

اللهم عجل لولیک الفرج بحق این شب عزیز🤲🤲

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  

اللهم عجل لولیک الفرج بحق مولا علی علیه السلام 🤲

2738
عزیزدلم ممنون که تگم کردین🤍

خواهش میکنم

ممنونم از شما که دعوتم پذیرفتید 🌱

@paradais400     @aramesh_mahz     @_abi_darya_aram     @faaa ...

سلام من این شبا فقط منتظر انتقام خون شهدامون ازصهیونیست ها هستم وازامام زمان عج میخوام برای بچه های سپاه وارتش دعا کنن ک این عملیات های پیچیده را با موفقیت انجام بدن

2706