2752
2734
عنوان

سفره هفت سین من این شکلیه🫶🎀

| مشاهده متن کامل بحث + 33114 بازدید | 1930 پست
بسم رب المـهـدی  سلام دوستان امام زمانی من 🥰 ان شاء الله نماز و روزه هاتون قبول درگاه ...

سلام ممنون عزیزم هم چنین برشماقبول باشه ممنونم که تگم کردی صفحه اول رو خوندم قربون آقا انشاالله وقت ظهورشون باشه

خدایا گاهی نگاهی🌹🌹
2731
بیشتر صفحات تاپیکو خوندم  واقعا این تاپیک حس و حال خوبی بهم داد و دوسش داشتم😍🥰 دمتون گرم د ...

سلام عزیزم خوش آمدید 🌱

باعث افتخاره

خوشحالم من و دوستانم تونستیم تاثیری در خوب کردن حال شما داشته باشیم😍🥰

ان شالله‌ که با ظهور آقا امام زمان تمام حال دنیا خوب بشه🤲

اللهم عجل لولیک الفرج 

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  

اتحادمارمزظهور

یادمان باشددنیازنگ اخرنیست زنگ بعدحساب داریم.بهترین انسان ازعملش شناخته میشه وگرنه سخنان خوب بردیوارهاهم نوشته میباشد.پنج فریب شیطان:هنوزجوانی خوش بگذران،زندگی طولانی است پس لذت ببر،هنگام عصبانیت آرام نمان،همه اینکارهارومیکنندپس عیبی نداردتوهم بکن،خیلی گناهکاری دیگه آدم خوبی نمیشوی پس به گناهان ادامه بده... برای ظهوراقاامام زمان اللهم عجل لولیک الفرج
ازهمتون میخوام واسه برادرم دعاکنیدازدیشب دل درد داره دعا کنیدچیزیش نباشه تا میره دکتر

سلام عزیزم خوش آمدید 🌱

به نیابت از شما هدیه به آقا امام زمان عج

🌻 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌻

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  
تا چهل روز روزی برا یه نفر میخونیم

شرکت میکنم عزیزم🌷

طلبه هستم🌷 تاپیکی در رابطه با حوزه بود یا سوالی در رابطه با حوزه داشتید منشنم کنید در حد اطلاع راهنمایی میکنم🌺 خدایا فقط خودت برام کافی هستی هیچی ازت نمیخوام💛 من در تاپیک های مذهبی تگ کنید خیلی ممنونم🌷 درخواست دوستی با احترام قبول نمیکنم.
2706