2733
2734

چند ماهه که پسر برادرشوهرم با خواهرم نامزد کردن. امسال شب عید که همه خونه پدرشوهرم دعوت بودیم خواهرمم دعوت کردن. بعد امروز شنیدم که پدرشوهرم گفته : شب عید وقتی فلانی(خواهرم) از در وارد شد جلو مهمونام خجالت کشیدم با این وضع پوششی که داشت.

و کلی حرف دیگه زده که مثلا اینا چرا بدون هیچ محرمیتی همیشه باهم ان و این حرفا. البته بگم من خودمم محجبه ام ولی کاری به خواهرم ندارم بنظرم به پدرمادرم مربوطه نه من.

از یه طرف با پدرشوهرم موافقم چون واقعا خواهرم بد لباس میپوشه از طرفی هم میگم هرچقدم بد باشه به اون ربطی نداشته که بخواد خجالت بکشه و بعدم اینجوری پشت سرش حرف یزنه. میخوام زنگ بزنم مادرشوهرم گله کنم ولی میترسم شر بشه. شما بودین چیکار میکردین

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پدر شوهرت چیز بدی نگفته ولی طبیعیه شما ناراحت بشین ...اهمیت نده خواهرت خواست خودش از خودش دفاع میکنه 

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
2738
بنظرم دخالت نکن فقط یجور غیر مستقیم به خواهرت بگو 

خواهرم خودش به من گفت

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

پوشش خواهرتون به اعتقادات خودش و همسر آینده ش مربوط

پدربزرگ همسر برای چی باید در این رابطه نظر بده؟ با همسرت صحبت کن بهش بگو  مستقیم(خودشون)یا غیرمستقیم(مثلا خواهر یا مادرشون)یه تذکر کوچولو به پدرشون بدن

کی حرف آورده که پدر شوهرت این حرف رو گفته  شاید دروغ بستن به دهنش

نه میشناسمش این حرفا ازش بعید نیس 

2706