2737
2734
عنوان

چهل نفر بیان تا براشون ده تا صلوات سوره حمد توحید ناس و کوثر میخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 249 بازدید | 53 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام

سپاسگزارم 

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)

ایشلا  به حق این روز های عزیز مدلهای عزیز برسیتورم خدا برای منو‌خواهزم دعا کن امسال کنکور پزشکی قبول بشیم سال آخر باشه 

اسم من نسیم اسم خواهرم نگار 

دورت بگردم عزیزم مرسی از دعای خیرت

2740

التماس دعا عزیزم انشالله خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه دامن شما رو هم سبز بحق سید الشهدا

واسه منم دعا کن عزیزم خیلی محتاجم

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚فقط حیدر امیرالمومنین(ع)است💚تابوده علی(ع)بوده وتا هست علی(ع)هست💚بر دشمنانت لعنت یا علی(ع)💚
2706