2733
2734
عنوان

شوهرم دیوونم کرده دارم افسرده میشم

201 بازدید | 11 پست

شوهرم بم میگ چاقه ۴۳ کیلومع مث گاومیخورم چاق نمیشم قدم۱۵۰ موندم چیکارکنم هیچ مرگم نیس رفتم دکتر

هر سبک غذا و برنامه ای ک بگم استفاده کردم چاااق نمیشمم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این آقا باید لطف میکردن 

قبل ازدواج چشماشون رو وا میکردن 

و بعد ازدواج چشماشون رو می‌بستند همسر شما برعکس عمل کرده 

راحت باش خودتو اذیت نکن

من وعشقم و دختر نازمو و دوقلوهام🧡
2728

مخمر آبجو بخور میگن خیلی خوبه منکه نخوردم فقط تعریفشو شنیدم آخه ی بنده خدایی میخوردبشدت چاق وسفیدشده بودبمنم گف

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‎‌‎ ‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ🖤🖤🖤‎‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ‎‌‌‌‌‎‌‌

خیلی ساده ای که افسار خودتو دادی دست شوهرت و داری انقدر به خودت بی احترامی میکنی 

به جای اینکه دنبال چاق شدن باشی به شوهرت خیلی جدی بگو من خودمو همینطور که هستم دوست دارم و توهم هزاران عیب و ایراد داری که من هم چشم پوشی میکنم و باهمون ایرادا قبولت کردم 

2738
من چاق بودم قبلش ۵۲ بودم 

اول آرامش داشته باش و خودتو اجبار ب چاق شدن نکن و برو عطاری اونا چیزایه خوبی دارن ،دوست من از عطاری گرفته بود خوب چاق شده بود 

من وعشقم و دختر نازمو و دوقلوهام🧡
خیلی ساده ای که افسار خودتو دادی دست شوهرت و داری انقدر به خودت بی احترامی میکنی  به جای اینکه ...

هرروز یچیزی برام میاره میگ اینو بخور کالری زیادی داره