2737
2734
عنوان

لعنت به عشق

300 بازدید | 41 پست

چیه واقعا این عشق . اصلا نمیخوام حرفش رو هم بشنوم. مزخرف ترین چیز روی کره زمین. البته شاید نظر شما فرق کنه. ولی خب به نظر من هرچیزی که دست و پای آدم رو ببنده و زمین گیرش کنه و درد داشته باشه مزخرفه. و تنها چیزیه که ازش به شدت به شدت پشیمونم. اونایی که نشدین توروخدا نشین. از من گفتن بود . حتی دوست هم نشین. ضربه روحی شدید داره. 

آخيش راحت شدم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
متاسفانه یا خوشبختانه من عاشق شدم  کسی ک هیچوقت نمیرسم بهش حتی نمیدونه🙃

من هم همینطور ولی حسرت ندارم . فقط اعصابم از دست کارم خورده خیلی. اشتباه بزرگی بود تو زندگیم

یکم پیش منم ی چیزای از قبل ک تو رابطه بووم یادم نیومدم بعد قصم گرفت باز ب خدا گفتم خدایا چرا من حالم خوب نبود پس کسی ک عاشق کنار عشقش دورش بچرخه خنده های از ته دل کنه بگه خدایا شکرت کلن فکر می‌کرد کسی ک عاشق بشه اینجوریه

چرا پس من اینو حس نکردم یعنی اون عشق نبوده ی وابسته دوست داشتن بوده 

انَّ مَعَ العُسر یُسرابا هر سختی ، آسانی هست ؛
2738

آدم میمونه چیه دردش سختیش با یه لبخند و نظر و صدا فراموش میشه دوباره خوش میشی 

واقعا عجیبه 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
دست خودمون نبوده ک وگرنه اینجور بدبخت نمیشدیم🥲

خودم خواستم .

قبل از این که دلم گرفتار بشه میدونستم عشق درد داره رنج داره. 

با همه دردش قبولش کردم. ولی راستش عشق یه قماره. من قمار کردم. نباید میکردم

خودم خواستم . قبل از این که دلم گرفتار بشه میدونستم عشق درد داره رنج داره.  با همه دردش قبولش ...

ولی من خودم نخواستم🥺دارم از دردش میسوزم نمیتونم برم اعتراف کنم

فقط امیدم به خداست🥺🥺

2706