2737
2734
عنوان

بنظرتون این درآمد حرامه یا نه ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 26 پست
واقعا از طرز تفکرتون تعجب میکنم 

من از تفکر شما تعجب کردم اتفاقا!!!! 

تو این مملکت زندگی میکنید؟ مطمئنی؟

وقتی شده روش کسب درآمد هنگفت یه سریا... یا حتی موسسات تو تیراژ بالااااا ، چرا یه شخص این کارو نباید بکنه؟ 

فقط واسه احساس مسئولیت و این چیزا؟ 

بعد اون دانشجو نمیره جای دیگه کارشو راه بندازه؟  چرا ... هزاران جای دیگه هست!

بعضی وقتا زیادی شهروند مسئول بودن هیچ منفعتی واست نداره که هیچ ، فقط و فقط دودش تو چشم خودت میره.

بازم شما فقط میتونی واسه زندگی خودت تصمیم بگیری! آفرین که به این چیزام اهمیت میدی!

ولی مانع کسی شدن هیچ چیزی رو درست نمیکنه و هیچ تاثیری تو روند کلی جامعه نداره

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘

بله حرامه

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم به زور که نیست ولی باعث تنپروری و بی سوادی دانشجوهایی میشه که فارغ التحصیل میشن  و در مخ ...

و فردا هم با همون مدرک میرن ی پست مهم میگیرن تو مملکت و گندکاری میکنن و دقیقا این فرد که براش پایان نامه و ... انجام داده مقصره. نه تنها پولش حرامه بلکه تو هرگندی که اون مفت خور تو کل زندگیش بزنه مقصری

دانشجویی که عرضه مقاله و پایلن تامه دادن نداره یا حتی وقتشو بیجا میکنه ادامه تحصیل میده

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
و فردا هم با همون مدرک میرن ی پست مهم میگیرن تو مملکت و گندکاری میکنن و دقیقا این فرد که براش پایان ...

👏👏👏

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2728

مسلما این درآمد ناسالم هست

چون نوعی دروغ، تقلب و فریب همراهشه و در ثانی باعث پایمال شدن حق باقی دانشجوهایی میشه که خودشون می‌نويسن...

اگر اونی که خودش نوشته و زحمت کشیده بشه۱۹ مثلا و اونی که شما برا یکی دیگه نوشتی بشه ۲۰ و فردا تو قبولی مقطع بالاتر تاثیر گذار باشه شما مقصری...

من از تفکر شما تعجب کردم اتفاقا!!!!  تو این مملکت زندگی میکنید؟ مطمئنی؟ وقتی شده روش کسب درآم ...

منطق ما شرع هست ،اگر کسی کار غیر شرعی میکنه دلیل نمیشه من هم بخوام انجام بدم ،پس فرق من واون چیه ،

بعد خلاف شرع همیشه ودر هر زمانی غیر شرعی ،حتی اگر وسط سرزمین کفر باشی ،اگر همه دروغ بگن ،حتی یک ذره از گناه دروغ گفتن منکم نمیکنه .

منطق ما شرع هست ،اگر کسی کار غیر شرعی میکنه دلیل نمیشه من هم بخوام انجام بدم ،پس فرق من واون چیه ، ...

شرع نگفته حرامه، فقط بعضی جاها میگن بهتره انجام ندی.

ولی وقتی نیاز داری به پولش چرا تو انجام ندی وقتی میره میده یکی دیگه ؟ 

البته واسه رفع اشکال قانونیش به عنوان تحقیق فروخته میشه و همونطور که گفتم دانشجو خودش پاک نویس میکنه یا از اون مطالب استفاده میکنه یا هرچی... (پس استفاده از گوگل و کتاب و... هم حرامه؟ میشه منبع دیگه)  حتی میتونی بگی من به عنوان منبع فروختم بهت اگه جور دیگه استفاده کنی گردن خودته.

و البته اینم حکمش:

اگر پایان‌نامه به رشته‌ای مرتبط با دین و معارف اسلامی باشد، خرید و فروش آن جایز نیست. در صورتی که پایان‌نامه به یک شخص خاص تعلق دارد و با توجه به شرایطی که در طرح قرار گرفته، سهم او از آن اعلام شده است، می‌توان آن را خرید و فروش کرد.

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
شرع نگفته حرامه، فقط بعضی جاها میگن بهتره انجام ندی. ولی وقتی نیاز داری به پولش چرا تو انجام ندی وق ...

گلم تقلب همیشه حرامه ،واین کار هم نوعی تقلب واجحاف در حق دیگران هست .

بعد تحقیقات همه از پنابع هست که در دسترس همه هست وهمه میتونند استفاده کنند ،پس قابل قیاس با این نیست .

2738
گلم تقلب همیشه حرامه ،واین کار هم نوعی تقلب واجحاف در حق دیگران هست .

گفتم که به عنوان تحقیق فروخته میشه و شما هم حق الزمه زحمتتو میگیری! دیگه باقیش گردن خود شخص . حتی میتونی بگی از اینا استفاده کن اما اگه عین همینو چاپ کنی تحویل بدی من راضی نیستم.

مثل اینه که کتاب مینویسی یا مطلب جمع آوری میکنی بخوای بفروشی بگن حرومه پولش! مگه میشه؟ 

گلم تقلب همیشه حرامه ،واین کار هم نوعی تقلب واجحاف در حق دیگران هست . بعد تحقیقات همه از پنابع هست ...

درکل تاپیک عمومی و هر کسی نظر خودشو گفته!  گفتم که شما این کارو نکنید اختیار زندگی خودتون دارید... ولی عقیده تونو به دیگران تحمیل نکنید!  ممنون

فقط میتونید نظرتونو بذارید و رد شید...

لطفا دیگه ریپلای نکنید ممنون میشم!

شما که مقیدی ، گرفتن وقت دیگران خودش حق الناس

من از تفکر شما تعجب کردم اتفاقا!!!!  تو این مملکت زندگی میکنید؟ مطمئنی؟ وقتی شده روش کسب درآم ...

ببخشید ولی با تحلیل شما دزدها هم میتونن بگن من ندزدم یکی دیگه میاد میدزده بذار پس خودم بدزدم. هر کار ناپسندی با این توجیه شما مجوز میگیره. معیار خوبی و بدی کاری فراوانی اون کار بد یا خوب نیست. کار بد همواره بده و دقیقااااا چوبش تو چشم خودتون میره حتی تاییدی که به این آدم بدید تو تمام درامد و کارهای بعدی این ادم شریکید

درکل تاپیک عمومی و هر کسی نظر خودشو گفته!  گفتم که شما این کارو نکنید اختیار زندگی خودتون دارید ...

ایشون نظرشون رو بشما تحمیل نکرد مثل شما نظر داد. قصد دخالت نداشتم ولی احسنت بهشون که وقت گذاشتن تا شما رو مطلع کنند ی وقت تو کار حرام شریک نشید با تاییدتون.بازم ببخشید من ریپلایتون کردم🌺