2733
2734

بچه ها ما دو ساله با مادربزرگم سر اینکه پشت ما با یکی از خاله هام کلی حرفای بدی زده قهر کردیم( میگفتن ما کرونا انتقال دادیم پدربزرگم و اون مرده ( و رفت و آمد نداشتیم تا من دلم تنگ شد تنهایی رفتم اونجا و یه مدت رفت و آمد داشتم گفتم دیگه بعد این دوری همچی درس میشه رفتارش درس میشه 

الان یکی از خاله هام خارجه و رابطه من با اون خوب بود تا اینکه سر موضوعی ک مقصرم مادربزرگم بود باز حرف نیش دار زده بود من با مادربزرگم بحثم شد و حتی آخر بحث چون بزرگ تر بود گفتم ببخشید عصبی شدم و فشار این قهر روم زیاده و چند بار بوسیدمش

بعد دیدم اون خالم زنگ زده ک چرا رفتی تنش ایجاد کردی قلبش مریضه 

بازم رابطه من با خالم خراب کرد 

رفتار خودشو نمیگه فقط پشت آدم حرف میزنه الانم عیدی ۱ تومن داده مادربزرگم رو دلم مونده هی میخام پسش بدم مامانم میگه زشته 

پیرزنها اکثرن همینطورن. شما عاقلانه رفتار کنین

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731