2733
2734

فکرکنین متولد ۸۱ هستین دیپلم انسانی دارین 

و افسردگی دارین علت های زیادی برای افسردگیم هس 

ولی مهم ترین هاشو میگم

من تعرض دیدم (۶سال پیش) کلاس یازدهم بودم امتحانات نهایی داشتم تو راه مدرسه یکی از پشت ب من دس زد 

اون لحظه دیگه حالم خراب شد( من محجبه بودم لباسم هم گشاد بود برجستگی هم نداشتم لاغر بودم ) ازمونمو بد دادم دستام میلرزیدن کسی نفهمید چخبره فکر میکنن نخوندم استرس گرفتم برخورد دبیر بد بود باهام 

وقت آزمون تموم شد من برگه رو زود دادم ب دبیرم 

ب خودم میگم چطور ب خونه برگردم میترسم دوباره بهم تعرض بشه ..

همکلاسی هام مسخره میکنن چون اضطراب گرفتم همه فکر میکردن ب خاطر ازمونه من زرنگ بودم اون زمان خیلی تلاش میکردم ..

خلاصه ب سختی برگشتم خونه 

یادمه وقتی مدرسه میرفتم وضو میگیرفتم آیه کرسی چندبار میخونم اعتقاد دارم خدا حمایت کنه ازم  ولی افسردگیم شروع شد 😔

يه وقتايي يه آهنگ اونقدر حرف دلتو ميزنه که دوست داري بري يقه خواننده رو بگيري و بگي لعنتي تو اينارو از كجا ميدونی:)

بچگیام اتفاق های بد برام افتاده 

چند بار تعرض شده بهم  

فکر کنین ۷/۶ سالگیم ب خودکشی فکر میکردم و یه بار چاقو گرفتم زیر گلوم 

خانواده چاقو رو ازم گرفتن 

دوبار تکرار کردم آخر نشد خودمو بکشم 

فکر کنم خدا میخاد زنده بمونم :(

يه وقتايي يه آهنگ اونقدر حرف دلتو ميزنه که دوست داري بري يقه خواننده رو بگيري و بگي لعنتي تو اينارو از كجا ميدونی:)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بعد من از سن ۱۳ سالگیم تا ۱۸ خیلی متدین با ایمان بودم کارهای واجباتو انجام میدادم و کارهای مستحب نماز و ادعیه و ذکر و صدقه و.. من با اینکه سختی زیاد داشتم تو زندگیم چون تو خانواده متعصبی بودنم مردسالار و زن ستیزن و خیلی محدودم میکردن امیدوار بودم :)

چرا ۶و۷سالکی به فکر خودکشی بودین؟؟

ب خاطر اینکه مامانم پشت سرهم بچه میزایید خیلی عصبی بود خیلی کتکم میزدن  و میخان تو خونه حبسم کنه

همچین گفتی تعرض. متاسفانه اینجور دست درازی، تو محیط های شلوغ زیاده. شما خیلی حساسی شما مقصر نبودی ...

ب باسن دس بزنن و خیلی حساس ؟خانواده اگه بفهمن منو میکشتن

2740

متاسفم برات. کاش برای دشمنمونم پیش نیاد.

دوستی داشتم پسر عموش سال دهم دست درازی کرد بهش. دختره خیلی حالش بد شد. افسردگی و بیماری گرف. ولی فک کن ب مادرش بگه. مادرش گف هیچی نگو و سکوت کن که بحث آبروته.! 

آبرو ؟ آبرو یه چی ب دخترت تجاوز شده. بجا اینکه بری شکایت کنی بری حقتو ازش بگیری. سکوت و بهش یاد داد. من از عمق قلبم ابراز تاسف میکنم. برای دختران سرزمینم. که چقد زیادن اونایی که بهشون تجاوز شد ولی ساکت موندن و حرفی نزدن. 💔

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…
متاسفم برات. کاش برای دشمنمونم پیش نیاد. دوستی داشتم پسر عموش سال دهم دست درازی کرد بهش. دختره خ ...

الان یکی از کاربرا گف خیلی حساسی:)

خودمو تصور میکردم ۱۸ سالم بشه دانشگاه میرم و لحظه های خوبی تجربه کنم من تنها غایتم از زندگیم درس خواندن و تحصیل کردن

بود ..خانواده حمایت نکردن ازم پشت کنکور بودم خونمون شلوغ بود همش دعوا الکی و بحث منم فکر کنین ساعت ۵ بیدار میشدم نمازمو میخوندم بعد میرم واسه درس

اون لحظه بابام میاد میگه واسه چی بیداری برو بخواب یا مامانم میگه تو کی ازدواج میکنی پس 

هر روز اینو ب من میگفتن 

نمی‌تونستم هم کتابخونه برم چون منطقه خودمون نداشته و ماشین هم نداریم برم کتابخونه مرکز شهر 

از خدا خواستم خانواده مو هدایت کنه بزارن درس بخونم تمرکزم فقط رو درس باشه 

ولی..هیچی بیشتر اذیت شدم خلاصه کنکور دادم دانشگاه شهر خودم قبول نشدم 

شهر دور فقط و اونم نمیتونم برم خیلی محدود بودم و پول میخاد

متاسفم برات. کاش برای دشمنمونم پیش نیاد. دوستی داشتم پسر عموش سال دهم دست درازی کرد بهش. دختره خ ...

بچه بودم فکر کن پدر بزرگم ب باسنم دس میزد 

دوباره کنکور دادم این بار افسردگی گرفتم بدتر حالم بد بود شرایطم اصن مناسب کنکور نداشتم خانواده علاوه بر حمایت نمی‌کردن 

تحت فشار هم بودم نمیزارن در اتاقم هم ببندم درس بخونم یا بابام گیر میداد کولر خاموش کن فکر کنین تو گرم ترین نقطه جنوبیم و فقط پنکه روشن میکردم درس میخوندم حال روحیم داغون بود از خدا حمایت خاستم

دانشگاه شهر خودم قبول نشدم رتبم هم بدتر شد 

افسردگی شدیدی گرفتم فکر کنین ۵ ماه خونه نشین بودم و هیچ جایی نرفتم 

خانواده هم حمایت نکردن حتی پیام نور برم

الان یکی از کاربرا گف خیلی حساسی:)

اون کاربر خودشو تو شرایط تو قرار نداده و هیچ وقت اون حس و ازار که بهت رسیده رو تجربه نکرده. همینجچری میاد تایپیک میزنه.! 

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…
2706