2737
2734

بچه ها من امروز رفتم سونو گفت ۶ هفته ۶ روزی ولی اصلا ازم تاریخ اخرین پرییدم و نپرسید من حتی تاریخ نزدیکیمم میدونم ولی اصلا با این سن بارداری درست نگفت من ۲۲ بهمن اخرین پرییدمه و‌حدودا ۶ اسفند نزدیکی داشتم بتامم روز ۲۷ اسفند ۳/۴۰۰ بود تقریبا  ولی فقط ساک بارداری دید از دیروز رمق و‌اعصاب ندارم چرا کیسه زرد و جنین و‌ندیده ترو به هر کی میپرستید دعا کن ۳ ماه پیش تو ی روز دو بار عمل سخت شدم 

مردم , وقتی به آنها خوبی می کنید معمولاً فراموش می کنند , اما وقتی اشتباهی درموردشان مرتکب می شوید , گله و شکایت را هرگز از یاد نمی برند.

دکتر سونوگرافی کاری به تاریخ آخرین پریود نداره من سر هیچکدوم از بچه هام دکتر سونوگرافی ازم نپرسید 

اون بر اساس رشد جنین و شواهد و قرائن سن رو تخمین میزنه

توی گزارش چی نوشته نوشته جنین رویت نشد ؟

دکتر سونوگرافی کاری به تاریخ آخرین پریود نداره من سر هیچکدوم از بچه هام دکتر سونوگرافی ازم نپرسید&nb ...

نه گفت جنین هنو مشخص نیس دو هفته دیگه بیا 

مردم , وقتی به آنها خوبی می کنید معمولاً فراموش می کنند , اما وقتی اشتباهی درموردشان مرتکب می شوید , گله و شکایت را هرگز از یاد نمی برند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

عزیزم نگران نباش 

چیز بدی ننوشته تو گزارش . تکرارش کن . اگر چیز بدی بود می‌نوشت . بعدشم دکتر شهروز عبدالملکی دکتر منم بوده هر دو تا زایمان هام پیشش بودم واقعا دکتر خوب و فوق العاده ای هست به خدا و بعد به ایشون اعتماد و توکل کن 

تا هفته هشتم هم برای دیدن زرده و جنین وقت هست

عزیزم نگران نباش  چیز بدی ننوشته تو گزارش . تکرارش کن . اگر چیز بدی بود می‌نوشت . بعدشم دکتر ش ...

ممنون قشنگم دکتر تایید سونوگرافیشونه من ماموریان و‌انتخاب کردم برای دکترم ولی باورت نمیشه عسییسم رد دادم اینقدر فک کردم به 😔😔😔

ممنون قشنگم دکتر تایید سونوگرافیشونه من ماموریان و‌انتخاب کردم برای دکترم ولی باورت نمیشه عسییسم رد ...

هرچی بیشتر استرس بدی و نگران باشی مطمئن باش بدتر میشه شرایط نفس عمیق بکش از ته دل بسپار به خدا. بگو خودت به من دادیش خودتم مراقب باید باشی باید باید والسلام . بگو من این بچه رو از خودت سالم و سرحال می‌خوام . دیگه م به بقیه ش کاری ندارم.