2737
2734
عنوان

گفت دیگه بهم پیام ندیدم

212 بازدید | 4 پست

فکر میکردم بدون من نمیتونه طاقت نمیاره 

اورد

همه دوست دارماش الکی بود 

امیدوار کارماش پس بدی و هیچکس عاشقت نشه ادم سمی که اومد زندگیم خراب کرد
چرا

ادما جایگزین که پیدا میکنن میگن بهمدیگه پیام ندیم یه مدت ،محک میزنن جدیده رو اگه باب میلشون بود به جواب ندادن و سرد بودن ادامه میدن اگه طرفشون خوب نبود برمی‌گردن میگن ،مشکل داشتم از لحاظ روحی نرمال نبودم نمی‌خواستم اذیت بشی ،این مدت بهم سخت گذشت و فراموشت نکردم هر لحظه بهت فکر میکردم از این چرت و پرتا....اینجور آدما لاشین بعد اگه یه درصد در نبودش با کسی چت کنی تو رو خائن میبینن و کاری میکنن خودت از خودت بدت بیاد ...اینجور آدما رو همون اول که میگن بهمدیگه پیام ندیم یا میگن لیاقتت بهتر از منه ، باید شلنگ بگیری روشون و جوری رفتار کنی که انگار همچین آدمی تو زندگیت از اول نبوده...برگرده خودشو جرررم بده نباید یک کلام جوابشو بدی

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731