2733
2734
عنوان

کسی هس توروخدا بیاین

105 بازدید | 10 پست

رفتار همسرم تاپیک قبلیمو خونده باشین میفهمین پریشب دعواش کردم همسرمو چن ساعتی دردسترسش نبودم ب توصیه گاربرا من فیلترمو روشن کردم و لج رو کنار گذاشتم با احساس و عشق تمام سعی کردم دعوارو خاتمه بدم جالبیش اینجا بود خودشم کلی دلتنگی کرده بود حالا میدونین همسر عقده ایم چیکار کرد؟؟؟ عین خودم ساعتها رو خط نیومده من ازش خبر ندارم تلافی کار پریشبمو در اورد بخندم یا گریه گنم از این بی معرفتیش

به خوشی بیای دلبرم
به کتفت بگیرش

نمیشه الان پیام متنی دادم یهش گفتم اگه کسی دنبال معرفت بود بهش میگم شوهرمن ته معرفته میخام اگه دلم قبول کنه چند زوز باهاش حرف نزنم بیخیال اینکه باباش مرده و داغذاره این محبت حالیش نی

به خوشی بیای دلبرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا مطمعنید تلافی کرده شایدحالشو نداشته

چرا تو دوران سوگ بهش تیکه میندازید

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
2731
حالا مطمعنید تلافی کرده شایدحالشو نداشته چرا تو دوران سوگ بهش تیکه میندازید

دیشب چنان با عشق جوابشو دادم بخدا سرد جوابمو داد باباش اونقدا هم جوون نبود پیربود مریض بود گاهی خود مادرشوهرم میگف خدایا گرفتارش نکن مرگشو بده تااین حد

به خوشی بیای دلبرم
دیشب چنان با عشق جوابشو دادم بخدا سرد جوابمو داد باباش اونقدا هم جوون نبود پیربود مریض بود گاهی خود ...

خاتم گل داغ عزیز خییییلی سخته پیرو جوون نداره

به هرحال عزیز بوده بری شوهرتن وپار هی تنش بوه

به خصوص که شوهرتون پدرش زنده هم که بوده کلی بهش رسیدگی کرده

پس ناراحتی الانشو نمیشه گذاشت پای لوس بازی و...

شما هم دلداریش بده ،بهش بگو برایپدرش قرآن بخونه هم کلی ثواب داره برای پدرش هم شوهرتون آروم تر میشه

به جای گله وشکایت وتیکه وطعنه بهش کمک کنید زودتر کنار بیاد اجازه بدین دوره ی سوگش کامل بگذره

یجا خوندم ازلحاظ روانشناسی دوره ی سوگتا ۶ ماه طبیعیه بعد از اون غیرطبعی هست وشخص باید به درمانگر مراجعه کنه

شهرتون کارش شهردیگه است؟

جای گله وشکایت واکنش مثبت به پیام های عاشقانش بدین استقبال کنید بزار بفهمه خوشت اومده اینجوری زودتر پیام میده

واینکه بگم همه ی مردا همینند کلی نگرواحسساتشون روبه زبون نمیارند

برعکس ما خانما که کاملا احساسی هستیم وجزئی نگر

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
دیشب چنان با عشق جوابشو دادم بخدا سرد جوابمو داد باباش اونقدا هم جوون نبود پیربود مریض بود گاهی خود ...

راستی نگفتی،مطمعنی تلافی کرده شوهرت؟

خاتم گل داغ عزیز خییییلی سخته پیرو جوون نداره به هرحال عزیز بوده بری شوهرتن وپار هی تنش بوه به خصو ...

عزیزم دیشب ک من چن ساعت فیلترو وصل نکردم دلتنگی کرده بود منم کلی قربون صدقش رفتم کلی دلداریش دادم اما با کمال سردی بی محلی جوابمو داد و الان ۱۲ ساعته خبر ازش ندارم واقعا چرا منم ی زنم دلم میشکنه

به خوشی بیای دلبرم
2738

[QUOTE=332989530]الان از ساعت ۵ عصر دیروز باورت میشه بازدید ندا

👌منم زود آشتی میکنم

زیاد منتظرش میمونم درحالیکه شوهرم اینجوری نیست

تازه پیامم بده بی جواب نمیمونه پیاماش با اینکه خودش بعضی وقتا بعضی پیامامو جواب نمیده

میام تلافی کنم فراموش میکنم

و دوباره رواال قبل