2733
2739
عنوان

خانوادتون مخالف ازدواجتون بودن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 186 بازدید | 33 پست
شوهرم قبلا ازدواج کرده بود و بچه داشت.من مجرد بودم.خانوادم قبول نمیکردن. ولی ما ۷ سال همو دوس داشتی ...

وای چقدر سخت🥲

هنوز اوکی نیستن خانوادت باهاشون؟

من بگم که دلیل خانوادم چیه شاخ در میاری! 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه اگه اوکی هستی بگی چرا مخالف بودن؟

دلیلی نداشتن میگفتن بهم نمیخورین 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2731
اونم هیچ تلاشی نکرد خانوادتو راضی کنه؟ 

چرا خیلی تلاش کرد ولی از یه جایی به بعد جلوشو گرفتم 

چون خانوادم هیچ جور راضی نمیشدن مگر با اصرارِ زیادِ من

که منم گفتم آدم با دل و جراتی نیستم

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن
2740
چرا خیلی تلاش کرد ولی از یه جایی به بعد جلوشو گرفتم  چون خانوادم هیچ جور راضی نمیشدن مگر با اص ...

الان پشیمون نیستی؟ 

من ترسو نیستم راستش یکم خجالتیم راجب این چیزا با پدرم حرف بزنم ولی میدونم تلاشمو نکنم تا آخر عمر تو دلم میمونه و با کسیم دیگه وارد ارتباط نمیشم

وای چقدر سخت🥲 هنوز اوکی نیستن خانوادت باهاشون؟ من بگم که دلیل خانوادم چیه شاخ در میاری! 

خانوادم اوکی شدن 

شوهرم وضع مالی خیلی خوبی داره و خیلی کاریه و سالمه.وقتی دیدن زندگیم خوبه کوتاه اومدن.البته خودم پشیمونم ک اصلا ازدواج کردم.

نمیدانم کجا...اما اگر جایی بود...حتما میرفتم🚶‍
خانوادم اوکی شدن  شوهرم وضع مالی خیلی خوبی داره و خیلی کاریه و سالمه.وقتی دیدن زندگیم خوبه کوت ...

عزیزم وقتی شوهرت خوبه و حامیه و دوست داشتید همو دیگه این چیزارو راه نده به دلت

الان پشیمون نیستی؟  من ترسو نیستم راستش یکم خجالتیم راجب این چیزا با پدرم حرف بزنم ولی میدونم ...

نمیدونم 

ولی هنوز بعد از ۱۴ سال فراموشم نکرده

جفتمون ازدواج کردیم ولی ارتباط نداریم

میگم فراموشم نکرده چون تو اینستا برام هر از چند گاهی یچیزی میفرسته ولی من جواب نمیدم

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن
2706