2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر خلط پشت حلق هست به پیشونیش دور بینی و گونه هاش و روی سینش مقداری روغن زیتون یا روغن بنفشه بزن و آروم ماساژ بده 

روسری سرش کن یا کلاه ملاجش گرم بشه

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی  
2731
بعدشم عزیزم سرفه سرماخوردگی با سرفه اینکه چیزی تو گلو گیر کرده باشه فرق میکنه

اره فرق داره بخاطر همین حس میکنم مویی چیزی تو گلوشه .من ریزش مو شدید دارم مرتب جاروبرقی میکشم ولی بی فایدس اینم همیشه دنبال  مو بود میگم نکنه پیداکرده باشه قورت داده باشه 

نه خلط داره اتفاقا  و خلطشو هی قورت میده بلد نیس تف کنه

خب از همونه نگران نباش. سرما خوردگی برای ما که آدم بزرگیم دردناکه و عذاب آور. این که دیگه بچه نه ماهه ست داره اذیت میشه.  دورش باید طی بشه مراقبش باش تا خوب بشه. 

2738
اره فرق داره بخاطر همین حس میکنم مویی چیزی تو گلوشه .من ریزش مو شدید دارم مرتب جاروبرقی میکشم ولی بی ...

ببین قورت هم بده هیچی نمیشه می‌ره پایین و دفع میشه با مدفوع 

اذیت میشه ها خارش گلو و اینا میگیره اما اتفاق خاصی انشالله نمیفته

اره فرق داره بخاطر همین حس میکنم مویی چیزی تو گلوشه .من ریزش مو شدید دارم مرتب جاروبرقی میکشم ولی بی ...

وای خدا دقیقن مث خواهر زاده من اونم همیشه دنبال نخ بود و کاموا ک بخوره.

دخترمم انقد همه چی تو گلوش گیر میکنه مریض میشه میبرم دکتر آخرم خوب نمیشه میبرمش ی خانومه از گلوش رد میکنه.رد ک کرد دخترم خوب میشه باورت میشه؟

ولی من هروقت بریدم و خسته شدم و فکر کردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم همین یه جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکنه
2706