2733
2739
عنوان

خواستگار که کلی ناز داره

134 بازدید | 9 پست

همش یه ریز داشت میگفت من اینجور من اونجور . من خونم فلان جاست میتونی ؟ من قبلا طلاق گرفتم. من نمیخوام زنم کار کنه. شما اینجوری هستی؟ اینجوری نیستی؟ فکر کرده کیه؟

منم گفتم حتما قصد ازدواج ندارید که انقدر شرط و شروط داری. خیلی بهم بر خورد. انگار میخواست من بگم نه نمیخوام

حتی اگه جوابت با این شرایط مثبته پیگیر شو ببین دلیل جداییش چی بوده... 

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♡عشق♡خوب است... اگر یار ♡خدایی♡ باشد...                                                                                                                     تمام پیکرت غرق کبودی...    شبیه مادرت سادات بودی                         #آرمان                                                                                               #جان_فدا 💚🌷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
چون ازدواج قبلی داشته یکم تجربه اش بیشتره صجبتهاش دقیق تره. ندید بدید نیست دست و پاش تو هم گره بخوره ...

من یکم بهم برخورد آخه هی میگفت من حقوقم زیاده خیلی زاد نمیخوام زنم کار کنه. دلم خیلی گرفت خب آخه مگه من کار کنم چی میشه؟ چرا انقدر همش چیزایی رو میگه که من بگم نه نمیخوام؟

شایدم چون تجربه طلاق داره میخواد همه ی مشکلاتی که تو زندگی قبلیش داشته را مطرح کنه که با شما هم  ...

نمیدونم ولی اصلا جالب نبود برام. حس کردم نمیخواد ازدواج کنه بهونه میاره

نمیدونم ولی اصلا جالب نبود برام. حس کردم نمیخواد ازدواج کنه بهونه میاره

اگه همچین حسی داری مستقیم بهش بگو و ردش کن 

منم همچین خواستگاری داشتم و قشنگ از طرز حرف زدن و رفتارش مشخص بود به زور اومده خواستگاری و نمیخواد با من باشه منم قهوه ایش کردم و سپردمش به مامان جونش

2740