2733
2739

کلا مدلشون نیش زدنه تو حرفاشون باااید ی تیکه ای بندازن حرف زدن عادیشونم با طعنه س .. و پشت سر هم اباد میکنن طرفو .. این موجودات از اقوام نزدیک هستن .. اگه کوچیکترین جوابی بدی یا ازت سوتی میگیرن و تا مدتها میخندن یا اگه ب ضررشون باشه چنان دعوای بزرگی درست میکنن ابروریزی ...من روابطمو کاااملااااا محدود کردم اما بازم بطور کامل ک قطع نمیشه کرد .. شما چجور واکنشی دارید ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

فقط بهشون لبخند میزنم😬

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♡عشق♡خوب است... اگر یار ♡خدایی♡ باشد...                                                                                                                     تمام پیکرت غرق کبودی...    شبیه مادرت سادات بودی                         #آرمان                                                                                               #جان_فدا 💚🌷

قطع رابطه 

نه میرم خونه ش 

نه دعوتش میکنم 

جایی ببینم هم در حد سلام و احوال پرسی خیلی ساده 

از یجایی ب بعد باید ادمای سمی رو حذف کنی ک زندگی سالم تری داشته باشی

میشه برای تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟❤️
2740

نه تنها فامیل بلکه دوست و آشنا و بیرون آدم هایی که غیر مستقیم حرف میزنن رو همیشه مستقیم جواب بهشون دادم...بنظرم آدم هایی که ترس مستقیم حرف زدنو دارن آدمای ضعیف و ترسویی هستن...من خودم اینجور مواقع مستقیم جد و آبادشونو میارم جلو چشمشون     حتی فامیل باشه

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
چون اینها اصلاح نمیشن من دوری میکنم. نمونش مادربزرگ خودم. هی تحمل هی تحمل هی تحمل آخرش دیدم روحم داغ ...

دقیقا دور شدن از آدمی که انرژی منفی میده یکی از بهترین راه هاست

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
قطع رابطه  نه میرم خونه ش  نه دعوتش میکنم  جایی ببینم هم در حد سلام و احوال پرسی خ ...

مشکل اینجاس ک پروعن بی دعوت میان خودشونو تلپ میکنن خونشون نمیرم اصلا .. تو جمعشون سکوت میکنم ولی بزور ب حرف میارنم بحث میکنن ... خُنُک حرفن بشدت

2706