2752
2734
عنوان

با ادمایی ک همیشه زخم زبون میزنن چه برخوردی دارید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 291 بازدید | 53 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون اینها اصلاح نمیشن من دوری میکنم. نمونش مادربزرگ خودم. هی تحمل هی تحمل هی تحمل آخرش دیدم روحم داغ ...

خواهرشوهرامن .. پاشون بریده نمیشه متاسفانه .. رابطه شون با داداش خوبه عروسارو دشمن میبینن .. شوهرمم این وسط گیر کرده

2731
مشکل اینجاس ک پروعن بی دعوت میان خودشونو تلپ میکنن خونشون نمیرم اصلا .. تو جمعشون سکوت میکنم ولی بزو ...

چند بار بی دعوت اومدن و در رو باز نکردم 

ببین من خیلی اذیت میشدم فقطم گریه میکردم 

بعد دیدم نه دارم داغون میشم 

بعدش جدی شدم ک بکشم کنار 

باهم حرف میزد اصلا نگاش نمیکردم 

بازم انقد پررو صدام میکرد و حرف میزد

میشه برای تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟❤️
میشه بگی دقیق چکار کردی ؟؟!

تلفن هاشونو جواب نمیدادم ، دعوت میکردن همه رو نمیرفتم خودمم دعوت نمیکردم جایی که بودن نمیرفتم کلا خودمو از دست یک مشت آدم که فقط بلدن مسخره کنن یا حرف مفت بزنن نجات دادم که چی که طرف خاله مه یا عممه یا مادربزرگمه و نمیشه رابطه رو قطع کرد خیلی خوبم میشه قطع کرد عزیزم چون روح و روان خودت مهمتره

نه تنها فامیل بلکه دوست و آشنا و بیرون آدم هایی که غیر مستقیم حرف میزنن رو همیشه مستقیم جواب بهشون د ...

ببعدش چیکار کردن ؟ ما چیزی بگیم دعوا میشه

یکی تو فکر عشقه یکی تو فکر یاره ، یکی همیشه مست و یکی منم که تو نی نی سایت علاف و بیکاره
میرسونم بهش ک عقل نداری و راحتی آدم عاقل هم با آدم نادون دهن ب دهن نمیشه

چی میگی بابا 

خواهرشوهرامن هرچقدرم دوری کنم اخرش ی مناسبتی مثل همین عید پیش میاد .. یبار بپیچونم دوبار بار سوم خب شر میشه نرم .. نرمم اونا عین گاو میان بی دعوت ..

چند بار بی دعوت اومدن و در رو باز نکردم  ببین من خیلی اذیت میشدم فقطم گریه میکردم  بعد د ...

ابروریزی میشه خواهرشوهرامن مثلا مادرش از شهرستان میاد خونه ما اونام میان ... رابطشون با داداششون خوبه .. شوهرم تو مشتشونه ترسوئه خیلی شرایطم سخته

مادر خب نه.... مادر و پدر و خوااهرم  خب واقعا نمیشه......

بنظرمن بافامیلای درجه یک شوهرم نیمشه قطع رابطه کرد چون خودم اکه شوهرم باخونوادم رابطه نداشته باشه خیلی عصبی میشم وتورابطم باشوهرم دچارمشکل میشم ومعتقدم حتما برعکسشم همینطوره

پسرگلم ازوقتی اومدی مامانی هرروز بهاره💙
خوش ب سعادتت

خواهش میکنم دوست عزیز، میدونم سخته ولی بهترین راه همینه برای آدمی که نمیتونه ادب رو رعایت بکنه شما نمیتونی اینجوری خودتو عصبی کنی...

وقتی جوابشونو ندید یه خشم فرو خورده توی وجودتون بوجود میاد...

زمانی که من با خانوادم زندگی میکردم و مستقل نشده بودم...هرموقع مادرم مادربزرگمو میدید..مادرِ پدرم همیشه زبون تندی داره و اکثر حرفاشو غیر مستقیم میزنه...

من تک تک حرفاشو با اینکه روابط خوبی باهاشون داشتم بخاطر مادرم مستقیم جواب میدادم چه پدرم ناراحت بشه چه مادربزرگم...مادرمم این رفتارمو دوست داشت...

بنظرم بهترین راهش همین هست...در آینده هم اگه زمانی زن بگیرم نمیذارم همچین تجربه تلخیو داشته باشه...

انشالله خدا کمکتون کنه     

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
تلفن هاشونو جواب نمیدادم ، دعوت میکردن همه رو نمیرفتم خودمم دعوت نمیکردم جایی که بودن نمیرفتم کلا خو ...

کاش خاله عمه بود خواهرشوهرن .. هیچکارشون نمیشه کرد مگه اینکه ی دعوای اساسی با داداشش بکنن 

ببعدش چیکار کردن ؟ ما چیزی بگیم دعوا میشه

بحث میکنن منم جوابشونو میدم...نه خیلی تند نه خیلی آروم...اتفاقا هرچی آروم تر و مختصر تر جواب بگیرن کمتر روشون باز میشه...

میدونید خیلی از اینجور افراد از کسایی که نمیتونن جواب بدن سو استفاده میکنن....الان تقریبا توی فامیل همه منو میشناسن که کاملا رک توی این مسائل برخورد میکنم

برای کسایی که غیر مستقیم بد باهاتون برخورد میکنن...ارزش خوب و مثبت براشون نذارید

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...