2733
2734
عنوان

تبریک عید

54 بازدید | 9 پست

خانومااااا یه سوال 

من تازه عروسی کردم حدودا دو ماهی میشه، تا حالا هیچ عیدی هم نگرفتم و چون شهرامون یکی نیست مادرشوهرم زنگ زد و گفت بعد ماه رمضون میایم(منظورش عیدی اوردن بود)... الان سه چهار روز از سال جدید گذشته ولی جاریم و شوهرش یه زنگ بهم نزدن که تبریک بگن مثلا تازه عروسم...بااینکه از من بزرگترن من باید زنگ میزدم یا اونا؟؟ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
عزیزم اونابزرگترن شمابایدزنگ میزدید

آخه برام ارزش نذاشتن عیدی بیارن تازه عقد کردم، منم زورم اومد زنگشون بزنم فقط بخاطر همسرم به مادرشوهرم زنگ زدم وگرنه عین خودشون رفتار میکردم

آخه برام ارزش نذاشتن عیدی بیارن تازه عقد کردم، منم زورم اومد زنگشون بزنم فقط بخاطر همسرم به مادرشوهر ...

همسرتون یامادرش بایدبفکرمیبوددیگه جاری یابرادرشوهرتون که وظیفشون نیس عیدی بیارن

روپای شکسته خودت راه بروامادستتوروشونه کسی نزار💔
2738
همسرتون یامادرش بایدبفکرمیبوددیگه جاری یابرادرشوهرتون که وظیفشون نیس عیدی بیارن

همسرم عیدی داد ولی مادرش مسافت و دوری شهرا و ماه رمضونو بهونه کرد و نیومد،تا به الانم همه هزینه ها و خریدارو شوهرم کرد پدرومادرش هیچی... برادر شوهر و جاریمم یه زنگو نزدن منم نزدم 🙁

همسرم عیدی داد ولی مادرش مسافت و دوری شهرا و ماه رمضونو بهونه کرد و نیومد،تا به الانم همه هزینه ها و ...

اشکال نداره به دل نگیرجاری اخرش همینه ادم هرکارمیکنه اخلاقش باهم جوردرنمیاد😂خدابهشوهرت سلامتی بده بقیه بیخیال

روپای شکسته خودت راه بروامادستتوروشونه کسی نزار💔