2737
2734

الان دیگ کلا کل قضارو با فرش پر نمیکنن، مبلارو میچینن، وسط یه فرش میندازن حالا هر چندمتری ک بخوره

مگ اینک خودت دوست داشته باشی پرش کنی

🖤💚🇮🇷الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ ما را برای گریه سر آستین بس است...🍂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
الان دیگ کلا کل قضارو با فرش پر نمیکنن، مبلارو میچینن، وسط یه فرش میندازن حالا هر چندمتری ک بخوره م ...

دوست ندارم پر فرش باشه ولی شوهرم گیر داده که خیلی فضای خونه خالیه پاهام یخ میکنه

چند در چند هست؟

به صورت مستطیله یا ...

اگه مستطیله سه تا فرش ۱۲ متری

خدایا، تنها آرزویم این است که فقرا نازا شوند. و از این پس هیچ فرزندی در خانواده ای فقیر به دنیا نیاید‌.
دوست ندارم پر فرش باشه ولی شوهرم گیر داده که خیلی فضای خونه خالیه پاهام یخ میکنه

موکت کنید نمیشه؟ موکت شیک و قشنگ

کل خونه رو

راستم میگ چون پا رو سرامیک سرد بعد یه مدت درد میگیره کلا خوب نیست، من خودم ک اینطورم

🖤💚🇮🇷الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ ما را برای گریه سر آستین بس است...🍂
چند در چند هست؟ به صورت مستطیله یا ... اگه مستطیله سه تا فرش ۱۲ متری

نه مربع هست، تقریبا ۸ در ۸، البته یه مقدارش روبروی در ورودی هست تا اتاقا که عملا نمیشه استفاده ای کرد، زشت میشه همین قسمت رد فقط فرش پهن کنم بدون مبل؟

2740
موکت کنید نمیشه؟ موکت شیک و قشنگ کل خونه رو راستم میگ چون پا رو سرامیک سرد بعد یه مدت درد میگیره ک ...

شوهرم اتفاقا موکت رو پیشنهاد داده، اصلا نمی تونم تصمیم بگیرم چیکار کنم، من چیدمان الان خونمون رو دوست دارم ولی شوهرم دوست نداره

شوهرم اتفاقا موکت رو پیشنهاد داده، اصلا نمی تونم تصمیم بگیرم چیکار کنم، من چیدمان الان خونمون رو دوس ...

موکتای خیلی شیکی الان هست،

مطمئنم سلیقه ت بهشون میگیره.

میتونی موکت کنی، و باقی چیزها رو به سلقه خودت رو موکت بچینی.

سلام سلوی جانم، فقط بگو کجایی به خدا خیلی نگرانتم،  فقط بگو که میای جوابمو میدی

لیلا حتی اسمش برام وحشتناکه.

سرطان؟

من تحمل شنیدنشو نداشتم.

خیلی سنگینه برام.

سخت تر از اون اینه که هیچکس نمیدونه نمیتونم بگم بهشون...

مادرم از بین میره.

پدرم داغون میشه...

جوری درگیر کرده که حتی فکرشم نمیکردم...کل تیروئید و لنفا و قسمتی از ریه.

بعد عملی که هیچوقت تن بهش نمیدم باید برم شیمی درمانی.

حتی ید درمانی و پرتو هم جواب نخواهد داد به احتمال زیاد.

من فکر میکردم بخاطر چاق شدنم تنگی نفس دارم!

بعد این همه مدت فقط اومدم که باتو حرف بزنم..نمیدونم بعد از امشب دیگه کی میام...فقط اومدم بگم اره ظاهرم خوبه چون هستیم درک میکنه ناراحتی منو.چون بخاطر اونم که شده باید خودمو خوب بگیرم بچم غصه نخوره.

ولی این مدت نه عید سفره هفت سین چیدم نه چیزی...

دل و دماغ ندارم...

تو درگیر من نباش عزیزدل...تو به من فکر نکن لااقل خیالم راحت باشه وجود بی ارزشم کس دیگه ای رو اذیت نمیکنه...

به خودت برس به بچه هات زندگیت...

ببینم دیگه کِی دل داغونم منو میکشونه اینجا...

لیلا حتی اسمش برام وحشتناکه. سرطان؟ من تحمل شنیدنشو نداشتم. خیلی سنگینه برام. سخت تر از اون اینه ...

سلوای من، دوست خوب من، چرا؟، دستام داره میلرزه،  نفسم بالا نمیاد، باورم نمیشه، من الان باید چی بگم، باید چی بنویسم، سلوی من دلم میخواد ببینمت، دلم میخواد باهات حرف بزنم، سرم داره میترکه

سلوای من، دوست خوب من، چرا؟، دستام داره میلرزه،  نفسم بالا نمیاد، باورم نمیشه، من الان باید چی ...

دیوونه ای؟

من میگم بیخیال میگم ولش کن میگم مهم نیس بعد تو خودتو داغون میکنی عذاب وجدان منو بیشتر کنی؟

2706