2737
2734

شماهم بگیدد

من مادرم ترکه و ب زبان ترکی سو یعنی اب 

در زبان لری یعنی با سن

دله در زبان ترکی یعنی دیواننه

در زبان لری یعنی سطل

کاوه در زبان فارسی یه نوع اسمه اما در زبان لری یعنی گوسفند

گپ در زبان فارسی یعنی گفت و گو

در زبان لری میشه بزرگ و اگر او بگیره میشه دهن

توله در زبان فارسی بچه انواع حیوانات

در زبان ن تنها لری بلکه کل خوزستان نوعی سبزی هست که 98 درصد خوزستانیا طرفدارشن

بیل در زبان فارسی ک میدونیم چیه در زبان لری بزار 

مثلا بیل وا امو

بزار امونی بهم بده

شماهم بگیددد

حال بحران زده ام،معجزه میخواهد و بس..🥺 اون پایین درمورد خودم گفتم:)زنده‌ام؛ هرچه زدی تیغ به شریان نرسید!یک جابہ‌کنارِتو،اَرزد‌بہ‌جَهان‌با‌غِیر...🔥-هوشنگ ابتهاج به نظر همدیگه احترام بزاریم قرار نیست چون هم نظر نیستیم دشمن هم باشیم که🤌🏼🚶🏻‍♀️ میشه منو مهمون یه صلوات کنید؟😍💋من همون راحیل ۳۱۳۰ هستم که با کراشمم. نی نی سایت و مورد عنایت قرار دادممم دعا کنید بهم هم برسیمم 😌انسانی خوندم ولی عاشق پزشکیم نمیدونم کی ولی یه روزی منم پزشک میشم عاشق405 صفر از نوع سفیدمممم بلاخره میخرمشش  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

در زبان لری تیام ینی چشمام 

نازار ینی قشنگ عزیز 

قلوم ینی قلبم 

دردت وه تشنیم ینی دردت وسط گلوم 

سقه سرت بام ینی صدقه سرت بشم 

روله ینی بچه 

زون لوری خیلی شیرینه نازار ها لایک بکنین بنم چنی سین😍

لرم ☺لورا_به معنای لر زاده ✌آزادم از هر گونه محدودیت بروهی لور بروهی لورسو✌😍
مادر به زبان لری میشه دا  چشم تیاس دبگ‌نمیدونم😂

من این همه گفتممم دیگ میدونی

حال بحران زده ام،معجزه میخواهد و بس..🥺 اون پایین درمورد خودم گفتم:)زنده‌ام؛ هرچه زدی تیغ به شریان نرسید!یک جابہ‌کنارِتو،اَرزد‌بہ‌جَهان‌با‌غِیر...🔥-هوشنگ ابتهاج به نظر همدیگه احترام بزاریم قرار نیست چون هم نظر نیستیم دشمن هم باشیم که🤌🏼🚶🏻‍♀️ میشه منو مهمون یه صلوات کنید؟😍💋من همون راحیل ۳۱۳۰ هستم که با کراشمم. نی نی سایت و مورد عنایت قرار دادممم دعا کنید بهم هم برسیمم 😌انسانی خوندم ولی عاشق پزشکیم نمیدونم کی ولی یه روزی منم پزشک میشم عاشق405 صفر از نوع سفیدمممم بلاخره میخرمشش  
در زبان بلوچی گوسفند میشه پس 

چهه جالببب  

2738
در زبان لری تیام ینی چشمام  نازار ینی قشنگ عزیز  قلوم ینی قلبم  دردت وه تشنیم ینی ...

احسنتتت

د خومونی اصن رولم

زبان بسیار شیرینیه

چشم ب زیان بلوچی میش چم  زبان میش زوان  دهن میش دپ  سفید میش اسپت

گ رو نمیتونن تلفظ کنن؟

من این همه گفتممم دیگ میدونی

بله😂

بیوی هم بنظرم میشه خانم 

من دوستم بختیاریه برای همبن اطلاعاتم ناقصه😅 

چه آسان می‌توان از یاد ها رفت  / مپرس حال مرا روزگار یارم نیست / مثل یک شایعه در حسرت باور شدنم
دله در زبان ترکی دیوانته نیس😐

منطورش دلی بوده😂

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
😂😂😂 یه مثال هم من بزنم گن در لری معنی خوبی نمیده اما گناباد اسم یه شهره ماهروقت میشنویم میخندیم

🤣🤣🤣🤣🤣

🌱با افتخار دختر ایرانم🌱 ممنون میشم لایک نکنی حتی اگه از پستم خوشتون اومد دوستان عزیز☘         -  👈🏻🧚🏻‍♀️کاربری دست دونفره - 👉🏻🧚🏻‍♀️             🤍🪽دختر لر                       ☘️👌🏻دوست عزیزی که داری این امضا رو می خونی لطفا هنگام نظر دادن توی یه سایت عمومی اول کلام رو بسنجید و بعد نظرتون رو ارسال کنین. لطفا با احترام متقابل رفتار کنید! این رو به یاد داشته باشین که اینجا سایت عمومیه و باید انتظار دیدن هر نظری رو داشته باشین. ☘️👌🏻                           
2706