2752
2734
عنوان

بابام داره خیانت می‌کنه

599 بازدید | 19 پست

میدونم بازم روشنفکرا میان میگن به تو ربطی نداره ولی واقعا اون پولی ک در میاره خرج زنا کنه چی؟ بازم حق ندارم؟

میشه برام یه صلوات بفرستی؟💕🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

😔

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂

حس بدیه.. خدا کمکت کنه 

شوهرمنم خیانت میکنه سالهاست تو منجلابه.. بدترین قسمت قضیه اینه دختر پنج ساله من این موضوع رو فهمیده و. چندباره داره بهم میگه بابا داره یه چیزی رو ازما پنهان میکنه واین چندروز من واقعا حالم بده 

ب شما مربوط نباشه پ ب کی مربوط 

حتما باهاش حرف بزن بترسونمش 

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
حس بدیه.. خدا کمکت کنه  شوهرمنم خیانت میکنه سالهاست تو منجلابه.. بدترین قسمت قضیه اینه د ...

حالا که دخترت فهمیده بره به پدرش بگه بابا خجالت بکش بسه دیگه  تاثیرش بیشتره تا تو بگی شاید از بچه اش خجالت بکشه بی وجود 

حالا که دخترت فهمیده بره به پدرش بگه بابا خجالت بکش بسه دیگه  تاثیرش بیشتره تا تو بگی شاید از ب ...

نه پدرش پرروتر از این حرفاست بهش میگه توام مث مامانت فضولی یا میگه توام توهم زدی.. من وقتی قهمیدم هرزه گی میکنه گفت ارامش میخای فضولی نکن توکارمن بشین سرزندگیت بعدم گفت توهم زدی.. من ثابت کردم.. مچشو گرفتم.. ولی همیشه گفت چون فضولی ارامش نداری.. دوست ندارم دخترم درگیر این حرفا بشه

حق داری  خدا ایشالا اون زنی که بابات خیانت میکنه رو له کنه که دیگه نرینه تو زندگی کس دیگه

دو طرف باید بخوان نه فقط پدر ایشون

ممکنه اصلا اون خانوم در جریان نیست بابای اسی متاهله و خیلی آقایون ممکنه این قضيه رو از اون خانوم هم پنهان کنن

توی جهنمَم نمیشه یه زندگی درست داشت !! ۷۸
2706