2733
2739
عنوان

خواب خیانت دیدن😪

23756 بازدید | 22 پست

سلام 

تو ي هفته اخير حداقل ٥-٦بار خواب خيانت ديدم خانوما جالب اينجاس ك شبايي ك همسرمم پيشمه و كنار هم ميخوابيم خواب ميبينم 

از طرفيم از هر بابت ازش مطمئنم ولي اين خوابا خيلي اذيتم ميكنه صب ك پاميشم حالم گرفتس يكم باهاش سرد برخورد ميكنم بعد باخودم ميگم فقط ي خواب بوده 

😢😢😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

علاقه و دوست داشتن زیاده

میخوای فقط برا خودت باشه ولی استرس داری

یکم ارامش داشته باشی حل میشه.

من هم خیلی از این خوابا میدیدم و حالم گرفته میشد،البته تو خواب هم با وجود خیانت دوستش داشتم و فقط سکوت میکردم...

الان دیگه تقریبا میشه گفت نمیبینم این چنین خوابایی رو

ازبس توی این نی نی سایت تاپیک خیانت خوندین خوابشم میبینین😃

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔

منم برام پیش اومده که خواب خیانت ببینم.اینم بگم که اونقدر که به اون اعتماد دارم به هیچ کس ندارم.ولی انننننقدر حالم بد میشه از خوابم که تا چند روز نمی تونم باهاش خوب باشم.

سعی کن وقت خواب به چیزهای خوب فکر کنی و سبک بخوابی.

2740

منم برام پیش اومده که خواب خیانت ببینم.اینم بگم که اونقدر که به اون اعتماد دارم به هیچ کس ندارم.ولی انننننقدر حالم بد میشه از خوابم که تا چند روز نمی تونم باهاش خوب باشم.

وای استارتر من قبلا میدیم خیلی کم اما ازوقتی اومدم تواین سایت یعنی هفته ای چندبار میبینم خیلی حالمو بدمیکنه گاهی میگم نکنه خداداره بهم یه جوری هشدار میده وایییییی اصن خیلی آزار دهندس برام  

به شدت معتقدم سفر لازم نیست ..  آدما رو باید   توی   صف نـذری     شناخت  

خیلی وقته تاپیکای خیانت روباز نمیکنم دیدم نوشتی خواب اومدم.بااینکه شبش قبل خواب اصلا به این موضوع فکرم نمیکنم نمیدونم چرا زیاد شده خوابام

به شدت معتقدم سفر لازم نیست ..  آدما رو باید   توی   صف نـذری     شناخت  
2706