2737
2734

وقتی میبینم همسنام ازدواج کردن باادمای پولدار هردفه مسافرتای خارجه میرن تمام وجودم پراز بغض میشه نه که به خاطره خوشی اونا...بخاطره خودم که به هیچ جا نرسیدم ودارم باحسرتام که ازدواج موفقو بچه ورفاه اقتصادیه دستو پنجه نرم میکنم حس حقارتو پوچی دارم...

الان مجردی یا فکر بچه‌اتی؟

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تلاش کن خودت به اونجا برسی

نه به واسطه شوهر

هرکی گفت مدرک تحصیلی مهم نیست، دانشگاه مهم نیست، سطح خانوادگی و فرهنگ مهم نیست محکم بزنید توی گوشش. جهان بینی آدم ها و شخصیتشون در خانواده و محل تحصیل و کار شکل میگیره! آینده ی آدم ها شخصیت آدم ها همیناستتحصیلات و لول خانوادگی فقط برای کسایی مهم نیست که ندارنشفقط کسایی میگن تحصیلات شعور نمیاره که تحصیلات ندارن تحصیلات با خودش جهان بینی و بینش و شعور میارهاگر میبینید که یکی تحصیلات داره و بیشعور هست به این دلیله که قبل تحصیلاتش خیلی بیشعورتررررر بوده و الان بیشعور هست
2738
هم مجردم هم ترس اینو دارم دراینده نسلی نداشته باشم...

میفهمم🥲

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2706