2733
2739
عنوان

ایا نباید به اشتراک گذاشت!؟ کارم بده؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 33 پست
 با تعجب میپرسن وا سیگ میکشی ! من اصن نمیدونم اشنامون کجازندگی میکنه

منم میکشیدم الان چند وقته ترک کردم ولی خب نمیتونم بگم خوبه یا بو ولی اینو میدونم ک چیز عجیبیه برا خیلیا 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

با تعجب میپرسن وا سیگ میکشی ! من اصن نمیدونم اشنامون کجازندگی میکنه

خب عزیزم عکسو میذاری استوری که بقیه ببینن دیگه 

تو گالریت که نگشته

بعد هم کنجکاو شده 

کار اونو توجیه نمیکنم ولی تعجب شما هم عجیبه چون تو فضای عمومی عکس گذاشتی خودت

2728
غذاخوردن چیپه عکسش بذاری

عاره خیلی مگه بقیه غذا نمیخورن؟ یعنی چی ادم از غذا خوردنش عکس بزاره بنظرم کسایی میزان که ندید بدید هستن تا یه رستوران میرن عکس میزارن 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
2738

میدونی قضیه سیگار و... نیست

مسئله اینه وقتی فالوت کردن توهم ریکوئستشونو قبول کردی 

بعدم استوری میزاری 

یعنی اجازه دخالت در اون حدو بهشون دادی خب

تو استوری رو گذاشتی اونا ببینن برای همینم به خودشون اجازه دخالت میدن

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
 من چیزای خاص میپزم عکس میذارم برا دل خودم 

خاص یعنی چی ادم فضایی سرخ میکنی؟ 

خب میزارن که نشون بدن مثلا من امروز فلان غذا رو خوردم خو اگه عادی واسش خوردن اون غذا که جار زدن نداره اگه نه همه که یعنی نخورده طرف و داره نمایش میده که عاره ببین منم دارم و..

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
خاص یعنی چی ادم فضایی سرخ میکنی؟  خب میزارن که نشون بدن مثلا من امروز فلان غذا رو خوردم خو اگه ...

چمدونم لخای اینجوری فک کنی بلاگرا هم یکسره ازخوردنشون میذارن پس همه چیپن

میدونی قضیه سیگار و... نیست مسئله اینه وقتی فالوت کردن توهم ریکوئستشونو قبول کردی  بعدم استور ...

دقیقا ولی تعجب کردنشون جالبه اخه!ی جوری میپرسن ک انکار سیگار ندیدن الان رفیقام قلیون میکشن عکس میذارن مگه چیه

دقیقا ولی تعجب کردنشون جالبه اخه!ی جوری میپرسن ک انکار سیگار ندیدن الان رفیقام قلیون میکشن عکس میذار ...

🥴بستگی به فرهنگ خانواده و اطرافیان داره خب 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
چمدونم لخای اینجوری فک کنی بلاگرا هم یکسره ازخوردنشون میذارن پس همه چیپن

اونا برای درامد این کارو میکنن وخیلی هاشون علاوه بر اینکه چیپ هستن حد رو گذروندن و..

2706