2737
2734
عنوان

در مورد باند آمنیوتیک چیزی شنیدین?

15644 بازدید | 180 پست

من در هفته هفده بارداری متوجه شدم که باند آمنیوتیک به طول ۴۸ میلیمتر و قطر۴ میلیمتر داخل رحمم بدون اتصال به جنین وجود داره یه بار هفته نوزده رفتم باند اتصال نداشت الان هفته بیست و یک هستم و خیلی نگرانم کسی تجربه مشابه داشته یا اینکه توی آشناها همچین چیزی شنیده بتونین ک

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

افراجون متاسفانه اگر اتصال پیدا کنه خیلی عواقب بدی داره مثل قطع عضو و خیلی چیزای دیگه امیدوارم هیچکسی دچارش نشه

انشالله که همچنان جدا می مونه نگران نباش بسپرش به خدا ......

2731

منم  در هفته 17 بارداری متوجه شدم که باند آمنیوتیک به طول 29 میلیمتر و ضخامت 2 میلیمتر در کناره قدامی رحم وجود داره الان هم هفته 22 بارداری هستم.دکتر سونوگرافی گفت که مشکلی پیش نمیاره. منم فقط به خدا توکل کردم. ایشالا نی نی هامونو با سلامتی کامل به دنیا میاریم خودتو ناراحت نکن.

سعادتمند عزیزم من الان هفته ۲۴ ام هستم هفته ۲۲ رفتم سونوگرافی تا اون زمان مشکلی پیش نیومده بود منم فقط توکل به خداست و امیدوارم خدا نی نی های همه مونو سلامت کنه بازم هر وقت رفتی سونو یا من رفتم حتما به همدیگه خبر بدیم

سلام  فاطمه جان خدا رو شکر که هیچ مشکلی وجود نداره. من تو 18 هفته و 5 روز سونوگرافی رنگی رفتم یعنی چند روز پس از سونوگرافی 17 هفته.دکترم اونو که دید گفت واسه هفته بیست و هشت مینویسم برات و دیگه سونوگرافی 22 هفته رو برام ننوشت. راستی شما سونوگرافی معمولی رفتین یا رنگی؟ چون دکتری که واسه کلاسهای بارداری میرم گفت معمولی برو چون رنگی واسه جنین ضرر داره. میخوام نظر شما رو هم بدونم.

2740
سلام فاطمه عزیز من دیروز سونوگرافی 28 رو رفتم. خدا رو شکر هیچ مشکلی نبود. راستی دکترم برام سونوگرافی ...

خداروشکر خیلی خوشحال شدم برای من سونو ۲۸ هفته ننوشته منتظرم هفته بعد سی هفته برم برای منم دعا کن

سلام عزیزم بله رفتم هفته سی و یکم دکتر قبلیم نبود کس دیگه ای سونو کرد گفت من مشکلی نمی بینم ولی زیر برگه نوشت این نوع ناهنجاری با سونو قابل دیدن نیست  😔😔😔

یعنی رسما سلب مسئولیت کرد و توضیح دیگه ای بهم نداد اصلا دکتر خوبی نبود

حالا باز باید صبر کنم

توکل بخدا تو چطوری نرفتی سونو?

سلام عزیزم. خدا رو شکر که مشکلی وجود نداشته. با این حرف دکتر هم به خودت استرس نده ایشالا که هیچ اتفاقی نمیوفته. 

نه منم همون 28 هفته رو رفتم. دکترم که دید سونو معمولی نوشته اول گفت چرا معمولی نوشته. و موقع سونوگرافی که از پرسیدم وزنش چقدره؟ بهم گفت این سونو نشون نمیده ..... !!! نمیدونم این دکترا چرا اینطوری میکنن؟

2706