2733
2739

واقعا دلم نميخواد بچه دار بشم،٣سالدو خورديه كه ازدواج كرديم، الان هي ميگه بچه بچه، ميگم نميخوام، ميگه كي ميخواي خيلي وقته از ازدواجمون گذشته، ميگم آمادگي ندارم، ميگه سعي كن داشته باشي چون من تصميم ميگيرم كي بچه دار بشيم، گفتم براي بدن من تو تصميم نميگيري، راحت هم ميتونم جدا شم، چيكار كنم؟ واقعا حالم بد ميشه به بچه فكر ميكنم، دعوامون شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم چی بگم....

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی   خدایا به همه اقدامی ها و چشم انتظارها ،فرزندانی سالم و صالح و اهل عطا کن که نور چشمشون هم توی این دنیا و هم اون دنیا باشن   
2742

چند سالشه شوهرت؟

قبل اذواج در مورد زمان بچه دارشدنتون صحبت نکردین؟

دختری هستم پر از ارزو و امید به این زندگی💛میدونم همه انچه که می خواهم یقین پیدا میکنهه در نزدیک ترین زمان🧡تو اون سالن که صدای پاهایم طنین انداز شده است قدم بر میدارم💙مایه افتخارم مادر و پدر عزیزتر از حونم میشم 💚عاشق میشم❤️مادر میشم🤍یه صلوات مهمونم کنید مرسی مهربونا

قبل عقد باید مطرح میکردین 

خب بلاخره میخواد بچه دار شه

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡
2740
2706