2733
2734
عنوان

تا به حال شده کسی بهتون تهمت ناروا بزنه و چوبش رو بخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 642 بازدید | 64 پست
اکه نیازی به مهریه نداری یعنی خونه داری؟؟؟ از خودت که جدا شدی بری زندگی کنی؟ ماشین مناسب خودت داری؟ ...

عزیزم من از پس هزینه های زندگی خودم برمیام ، خونه ندارم ، ماشین هم ندارم ولی درآمد دارم خداروشکر هنوز تحصیلم تموم نشده ولی کد تدریس دانشگاه رو دارم.

مخترع ام ، خودم دارم برنامه نویسی هم یاد میگیرم ، نیاز به پول مردی که نخواد قلبش با من باشه ندارم . ولی شوهرم دوستم داره .

بعد اگر یک درصد هم خدای نکرده جدا بشیم بورسیه تحصیلی دارم از بهترین دانشگاه آلمان همراه با فاند تحصیلی .

برای من پولی که خودم بدست میارم ارزش داره نه پول مفت

خدا جون لطفا کمکم کن 💓
انشاالله چون آدم برا حفظ عابروش یه عمر تلاش کرد اینکه یه نفر بیاد با عابروش بازی کنه درست نیست  ...

اونم منی که به خدا با سختی بزرگ شدم ولی راه کج و خلاف نرفتم .

حتی به بچه هایی که شرایط مالی خوبی نداشتند رایگان تدریس کردم .

خدا خودش ناظر همه چی هست میدونم انتقام دل شکستم رو میگیره

خدا جون لطفا کمکم کن 💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه میتونی با بچه و همسرت برید خارج از کشور .طرف همسرت باش. مبادا به کشتن اونکه از همه بی دفاعتره ف ...

فکر همینم ، دوره برنامه نویسیم تموم بشه کارامو میکنم میرم ، اینطوری راحت میشیم

خدا جون لطفا کمکم کن 💓
اونم منی که به خدا با سختی بزرگ شدم ولی راه کج و خلاف نرفتم . حتی به بچه هایی که شرایط مالی خوبی ند ...

حتما عزیزم 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2728
فکر همینم ، دوره برنامه نویسیم تموم بشه کارامو میکنم میرم ، اینطوری راحت میشیم

پدر بچه رو هم ببریا

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.