2737
2739
عنوان

تا به حال شده کسی بهتون تهمت ناروا بزنه و چوبش رو بخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 649 بازدید | 64 پست
خب تا حقشو میگیره تو بابد با یه شکم حامله منتظر بشینی؟؟؟ مگه میشه

چیکار کنم خواهر ، دلم خونه ، نمی‌دونم جواب تمام خوبیایی که در حق دیگران کردم چرا باید اینطوری خدا امتحانم کنه

خدا جون لطفا کمکم کن 💓
چیکار کنم خواهر ، دلم خونه ، نمی‌دونم جواب تمام خوبیایی که در حق دیگران کردم چرا باید اینطوری خدا ام ...

انتخاب بد خودت

۲۵ سالگی با موقعیت خوب شغلیت با یه مرد زن‌ طلاق داده ۱۱ سااال از خودت بزرگتر با خفت و خاری ازدواج کردی و شب اول حامله شدی

سرنوشت آدما دست خودشونه

حالا بگو به من مهریه ت چیه  ؟؟؟ میشه روش حساب کرد؟

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

انتخاب بد خودت ۲۵ سالگی با موقعیت خوب شغلیت با یه مرد زن‌ طلاق داده ۱۱ سااال از خودت بزرگتر با ...

من اصلا نیازی به مهریه ندارم ، نمی‌خوام مهریه بگیرم حتی اگر از شوهرم جدا بشم .

مهریه ام ۱۴ تا سکه هست .

شوهرمو دوست دارم ،چون خلأ عاطفی که از سمت پدرم داشتم برام پر کرد ،در هر شرایطی کنارم موند .

من خودم از نظر علمی و توانمندی خداروشکر خوبم ، اما پدر بالای سرمون نبوده مادرم هم پدر بوده وهم مادر برامون ، با سختی بزرگمون کرده و درس خوندیم.

هم من و هم برادرم تحصیل کرده ایم  .

خدا جون لطفا کمکم کن 💓
انتخاب بد خودت ۲۵ سالگی با موقعیت خوب شغلیت با یه مرد زن‌ طلاق داده ۱۱ سااال از خودت بزرگتر با ...

عزیزم بارداری من ناخواسته بوده ، نمی‌خواستم و نمی‌دونستم ، قرار بود تا ۴ سال بچه دار نشیم ، حتی قرص اورژانسی مصرف کردم اما متاسفانه چون لایف استایل خوبی داشتم و زمان تخمک گذاریم بود ، دارو اثر نداشت .بچمم سالمه خداروشکر .

موقعیت این که بخوام از ایران برم هم دارم ، میگم نهایت بچمو بر میدارم و میرم 

خدا جون لطفا کمکم کن 💓
2728
نه عزیزم شوهرم روم قسم میخوره واسطه ی ازدواجمون هست ، من رو جلوی خانواده شوهرم خورد کرد ، کلی تهمت ...

ای واای چه بد درکت میکنم برا منم پیش اومد قربون خدابرم همون که این حرفارو به من زد عروسش بچه ها برادرش رسوا شدن شدن حرف دهن مردم انقد که خار شدن

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

اره و همچین خدا با خاک یکسانش کرده ک واقعا ایمان دارم ب خدا وقتی آهی از دل کنده میشه چجور جوابشو میده

پسرعمم منو توراه سرکار میبینه ک دارم با تلفن صحبت میکنم

ساعت ۷ نیم ۸ صب بود . از یکی از دفاتر هواپیمایی زنگ زده بودن واس کنسلی بلیط داشتم راجب خسارتش حرف میزدم

پسرعمه منم بقول خودش لبخونی کرده ک دارم قربون صدقه پسر میشم 🫤 رفته زنگ زده ب مادرم ک دخترت با ی پسر سر صب حرف میزده دل میداده قلوه میگرفته 

مادرمم زنگ زد ب من و کلی دعوا و ناراحتی ک اگرم کاری میخای بکنی تو محیط کارت نکن

دلم شکست از این همه تهمت ناروا ک بهم زدن 

فقط گریه کردم و سپردم ب خدا . الان یکی از دختراش طلاق گرفته و ب شدت اوضاع داغونی داره اون یکی هم هرروز با یه پسره تو شهری ک دانشگاه میره امارش رسیده

2740
اره و همچین خدا با خاک یکسانش کرده ک واقعا ایمان دارم ب خدا وقتی آهی از دل کنده میشه چجور جوابشو مید ...

الهی منم هر چه زودتر ببینم رسواییش رو به خدا نه از روی کینه فقط برای اینکه دامن منو لکه دار کرده ، برای حیثیتم.

خدا جون لطفا کمکم کن 💓
الهی که به حق پنج تن منم اون روز رو ببینم خواهر 

انشاالله

چون آدم برا حفظ عابروش یه عمر تلاش کرد اینکه یه نفر بیاد با عابروش بازی کنه درست نیست 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

اگه میتونی با بچه و همسرت برید خارج از کشور .طرف همسرت باش.

مبادا به کشتن اونکه از همه بی دفاعتره فکر کنی .برید و زندگیتونو کنید هر طور شده .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
من اصلا نیازی به مهریه ندارم ، نمی‌خوام مهریه بگیرم حتی اگر از شوهرم جدا بشم . مهریه ام ۱۴ تا سکه ه ...

اکه نیازی به مهریه نداری یعنی خونه داری؟؟؟ از خودت که جدا شدی بری زندگی کنی؟ ماشین مناسب خودت داری؟ زندگی حیلیی خرج داره ها 

اگه نیازی نداری چرا جهاز و همه رو گفتین همسرت بگیره؟

عزیزم چه لگدی بود به بختت زدی

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706