2733
2734
عنوان

گفت میخام تنها باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 305 بازدید | 51 پست
ببین مونده ادم کثیف رو بشناسی. ولش،کن. توروخدا ولش کن. اون ادمی که تو فکر میکنی نیست. تو به یه ادم ب ...

اصلا پیام نمیده منو انفالو ریمو کرد کل چتارو پاکید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا پیام نمیده منو انفالو ریمو کرد کل چتارو پاکید

توهم پاک کن.اینا تا ازجایی گرم نشن ازجای دیگه سرد نمیشن. حال توردهم خوب میدونه. داره کیف میکنه ول کن

یه ایت الکرسی یا صلوات هرچی تونستی برام بخون. انشالله حاجت رواشم. دعا کن برام
2731
عزیزم بهش بگو که من درکت میکنم بیا یه هفته با خودت تنها باش ،بعد یک هفته بهش پیام بده اگه دیدی بازم ...

یعنی بهش دوباره پیام بدم؟یا صبر کنم خودش پیام بده آخه نمیخاد باهام حرف بزنه از اینستا هم پاکم کرد کلا 

درچه حد بود؟ خواستگاریتم اومده بود؟ رابطه کامل داشتی باهاش؟

اره گولم زد گفت من میخامت ی بار باهام رابطه داشت ولی بعدش رفتارش خوب بود تازه اینطوری شده من قبل اون با هیچکس رابطه نداشتم 

اره گولم زد گفت من میخامت ی بار باهام رابطه داشت ولی بعدش رفتارش خوب بود تازه اینطوری شده من قبل اون ...

ببخشید واضح میپرسم یعنی پردتو زد؟

همین دیگه کارشو انجام داده در رفته مگه الکیه شکایتش کن برو در خونشون 

ببخشید واضح میپرسم یعنی پردتو زد؟ همین دیگه کارشو انجام داده در رفته مگه الکیه شکایتش کن برو در خون ...

اره من تا این سن رابطه نداشتم با هیچکسی اون اینکارو کرد یجوری رفتار کرد حس کردم واقعا منو میخاد واقعا احمق بودم

اره گولم زد گفت من میخامت ی بار باهام رابطه داشت ولی بعدش رفتارش خوب بود تازه اینطوری شده من قبل اون ...

عزیزم الان ذهنتو بد نگیر، ولی کاش رابطه نداشتی باهاش 

بهش زنگ بزن یا برو ببینش بهش بگو که بیا یه هفته از هم دور باشیم و بعد باهم صحبت کنیم 

من نمیخوام ذهنت رو خراب کنم شما این قدم رو بردار برای رابطه یا بهش پیام بده ترجیحا ویس بگو اگه ذهنت درگیره باشه مشکلی نیست بیا یه هفته با خودت تنها باش ،اگر بعد یه هفته دیدی بازم داره اینجوری میکنه دختر نیستی اگه به حسابش نرسی برو ببینش و تف بنداز تو صورتش و بی ابروش کن .

از خانوادش شماره ای نداری ؟ از محل زندگیش ادرس داری ؟ 

ببخشید واضح میپرسم یعنی پردتو زد؟ همین دیگه کارشو انجام داده در رفته مگه الکیه شکایتش کن برو در خون ...

نمیتونم اون ی شهر دیگه اس شکایت کنم خونوادم منو زنده نمیزارن

عزیزم الان ذهنتو بد نگیر، ولی کاش رابطه نداشتی باهاش  بهش زنگ بزن یا برو ببینش بهش بگو که بیا ...

اون یه شهر دیگه اس اینجا درس میخونه الان خونشونه..

دوباره پیام بدم نکنه بگه آویزونه بلاک کنه آخه ی بار پی دادم پاکید

اره من تا این سن رابطه نداشتم با هیچکسی اون اینکارو کرد یجوری رفتار کرد حس کردم واقعا منو میخاد واقع ...

چطور اعتماد کردی بهش یعنی فقط گول حرفاشو خوردی یا اومد خواستگاریت؟

چندسالته؟

بهش بگو ما باهم رابطه داشتیم بگو من باورت کردم فک میکردم اخرش مال همیم که اجازه رابطه دادم بگو الان دختر نیستم بگو باید بیای خواستگاری اگه نیای خانوادمو درجریان میزارم و شکایتت میکنم

2706