2733
2734
عنوان

گفت میخام تنها باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 306 بازدید | 51 پست
اره مطمعنم نمیخام با ترس و تهدید برگرده آخه اگه تهدیدم کنم فوقش میگ خودت خاستی چ جوابی دارم بدم؟

جان من ، برش گردون یه کاری کن بتونی گوشیشو بگردی شماره خانوادشو پیدا کنی بعدم بی ابروش کن و مثل اشغال بندازش دور نگران رابطه ای که بر قرار کردی هم نباش ،اگه فکر میکنی گناه کردی خدا بخشندس اگر تو قید و بند گناهش نیستی که هیچی ....

به فکر ترمیم هم نباش ،ترمیم یه دروغ بزرگه که دکترا فقط برای پول اینکارو میکنن ، بذار وقت ازدواجت که رسید بعدا یه فکری بکن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جان من ، برش گردون یه کاری کن بتونی گوشیشو بگردی شماره خانوادشو پیدا کنی بعدم بی ابروش کن و مثل اشغا ...

چجوری برش گردونم ی شهر دیگه اس البته دو هفته دیگ مجبوره میاد اینجا ولی نمیتونم شکایت کنم خونوادم منو میکشن میدونم 

2731
چجوری برش گردونم ی شهر دیگه اس البته دو هفته دیگ مجبوره میاد اینجا ولی نمیتونم شکایت کنم خونوادم منو ...

چی بگم عزیزم ،حالا بذار دو هفته دیگه بیاد فقط خواهشا اگر پیام داد یا خواست ببنیدت دیگه باهاش رابطه بر قرار نکن ،و اینکه اگه هیچی نگفت باهاش حرف بزن بگو بهش اعتماد کردی در نهایتم الکی بگو ازت شکایت میکنم بگو پرس و جو کردم یکی گفته یهم کمک میکنه برای شکایت کردن