2733
2734
عنوان

هفته ۹ بارداری و افسردگی

114 بازدید | 18 پست

همش زود رنج شدم احساس پوچی میکنم حالم اصلا خوش نیس دوس دارم گریه کنم نمیدونم چم شده بنظرتون بخاطر بارداری هست 😔بدون هیچ دلیلی دلم گرفته

خدایا شکرت❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم جایی نرفتم همش تو خونه موندم بدتر شدم ،خیلی حس وحال بدی دارم 

ولی ب سلامتی نی نی فکر کن سال دیگه باهم میرین میگردین من حتی خونه بابامم نمیرم

خدای مهربونم تودلیمو صحیح وسالم بهم برسون🙏🙏
منم خونه بابام نرفتم حتی ،یه جوری ام 

چرا نرفتی خوب؟ من بخاطر شرایطم مجبورم مطلق بشم تواگه مجبور نیستی یکم برو بیرون یامهمونی روحیت تازه بشه

خدای مهربونم تودلیمو صحیح وسالم بهم برسون🙏🙏
چرا نرفتی خوب؟ من بخاطر شرایطم مجبورم مطلق بشم تواگه مجبور نیستی یکم برو بیرون یامهمونی روحیت تازه ب ...

مادرم اینا شهری دیگه هستن  اونجام خونشون شلوغه همه میرن عید دیدنی منم حوصله نداشتم برم دیگه 

خدایا شکرت❤
2740

فعلا اولشه کم کم بهنر میشی ، موز بخور اگر تونستی انار بخر بخور و تغذیه ات رو اصلاح کن ، منم زمستون سه ماه اول بودم خیلی ناراحتی کشیدم با این وصف که شهر غریبم و هیچ دوست و فامیلی نداشتم فقط شوهر بود که اشکهای منو میدید که بی دلیل سرازیر میشد ،روانپزشک هم رفتم قرص هم داد ولی گفت سعی کنم سفر برم دوست پیدا کنم و کلاس هنری برم تا روحیه ام بالا بره منم قرص نخوردم ، تو این پنج ماه اخیر سه بار سفر رفتیم الان هم امدیم مشهد و واقعا تنها راهش سفر هست تا بگذره و روحیه بالا بره ، سفر هم درمان موقت هست باید کارهایی بکنه ادم تا حالش خوش بشه .از خدا خیلی میخواستم حالم رو خوب کنه تا توان ادامه داشته باشم ، میتونم بگم زمستونه گذشته جز بدترین زمستانهای عمرم بود که چقدر ناراحتی کردم ، الان که دیگه هوا گرم شده طبع بدنم هم داره کم کم گرم میشه ، الحمدلله که بهتر شدم

فعلا اولشه کم کم بهنر میشی ، موز بخور اگر تونستی انار بخر بخور و تغذیه ات رو اصلاح کن ، منم زمستون س ...

خدارو شکر بهتر شدی ، ولی من میترسم سفر برم و فعالیت زیاد داشته باشم کمردرد بگیرم و چیزی بشه اخه خیلی وقتا کمردرد میگیرم و خوب میشم نمیدونم برای چیه 

خدایا شکرت❤
2706