2733
2734
عنوان

ازدواج در ۱۹ سالگی خوبه یا نه

459 بازدید | 57 پست

لطفا کسایی که تجربه ش رو دارن بگن 

هنگام تولد در گوشمان اذان می‌گویند ولی نمازی نمی‌خوانند!هنگام مرگ برایمان نماز می‌خوانند بدون اذان! اذان هنگام تولد برای نمازی است که هنگام مرگ برایمان می‌خوانند...🌱زندگی به همین اندازه کوتاست🙂 انسان باشیم و در این فرصت کم درست زندگی کنیم👌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بستگی به عقل خودت داره به نظرت سیاست اداره یه زندگی رو داری؟

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

نه اشتباهه ازدواج زیر۲۵سال مث اینه ساعت ۸از مهمونی بری درصورتی ک‌مهمونای اصلی تازه ۱۰ببعد میان

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

عزیزم من ۱۹ سالم بود ازدواج کردم درسم و بعدش تا دکترا ادامه دادم ۱۹ عقد کردیم ۲۱ عروسی کردم و ۲۶ سالگی دخترم به دنیا اومد الان ۳۱ سالمه و اگر هزار بار به عقب برگردم بازم همین راهو میرم 

زوده😢

يدونه صلوات براي سلامتي پدر و مادر و برادرودخترم بفرستيد،يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم